Flickr 200 fotoğraf sınırı

flickr, çok güzel diyoruz; sade diyoruz.

ama biraz önce fotoğraf yüklerken (halbuki 300mb sınırını geçmedim) bana şöyle bir sorun çıkardı;

"You have 172 photos stored on Flickr. Once you hit 200, you'll need to upgrade to a Flickr Pro account or you'll only be able to see your most recent 200 photos.

Nothing will be deleted, and if you upgrade, you'll have unlimited space for all your things. Perhaps you'd like to upgrade to Pro now?"

bunlar babadan oğula nesil herhalde? Yahoo'ya yakışmayan bir şey.

Daha önceleri böyle bir problem var mıydı yahoo'da?

Teşekkürler.

bayadır olan bişey bu yav. 250 foto da yuklesen son 200 u gosteriyor

  • rakim efendi  (10.01.11 13:53:48)