Wii Kırmızı Mario 25.yıl

Fiyatının 399'a düşmesi hasebiyle bu ürüne derinden bir aşk beslemekteyim.Tabi itiraf etmeliyim renginin etkisi çok büyük.Ancak daha önce hiç wii konsolum olmadı nasıl kullanılacağını,tam olarak neler yapılabileceğini bile tam olarak bilmiyorum.Ocak ayında üniversiteden mezun oluyorum.Kendime iyi bir mezuniyet hediyesi olur mu?O parayı hakediyor mu?Ve diğer beyaz sport paketinden farkı nedir rengi haricinde.Kısacası wii konusunda uzman birine ihtiyacım var.

bahse konu olan ürün www.nintendo.com.tr

Nintendo konsolları ile Ps ve xboxlar arasında önemli farklar var. Nintendo,donanım olarak güçsüz olur ancak kendine has oyunları vardır. Yani,fifa 11 siz mezun olunca 12 filan muazzam grafikleriyle xbox ve ps3 de olur,nintendo o oyunu o şekilde destekleyemez. Ancak zelda,mario kart gibi oyunlarla nintendo konsol yarışına katılır. konsolun rengi dışında bir farkı yok. kutu içeriğinde mario oyunu var hediye olarak. farklı kutu içeriği olan modeller bulabilirsin piyasada. kadınsan wii yi ps3 den daha çok seveceğini düşünüyorum.

  • lord randal  (30.12.10 18:42:06)
şimdi bu aletin beğeneni de var beğenmeyeni de, ama ben şahsen beğenenlerdenim =) kırmızı olmasının renginden başka bir farkı yok sanıyorum ki. bir de işte mario olayı var ekstradan. aslında wii fit içeren bir paket alsanız hem evde egzersiz yaparsınız, hem de daha farklı oyun seçenekleriniz de olur, ama siz bilirsiniz yine de. oldukça eğlenceli oyunlar var bu wii'de, onun dışında internete de girebiliyorsunuz bir browser yükleyerek. wiidewii.com -> bu siteye üye olmanızı da tavsiye ederim, birçok konuda görüş ve yardım almanız mümkün.

  • vercingetorix  (30.12.10 18:44:50)
Evet bayanım:)Benim için daha çok arcade oyunları önemli:)Fiyatı da çok uygun geldi.Özellikle fit bundle setini de almayı düşününce wii daha ağır basıyor.Bir de oyunları pahalımıdır?Piyasada rahatlıkla bulabilir miyim?Mesela tetris,worms filan gördüm tahmini fiyatları ne kadardır?

  • esma_sultan  (30.12.10 19:06:32)