Evlilik programları izliyormusunuz

Önce çok eleştirildi ama sonra halkımız çok benimsedi bu programları.Ne zaman tv açsam kesin kanallardan birinde bu tür program yayında oluyor.

Siz duyurucular ne düşünüyorsunuz bu programlar hakkında?İzleyip takip ediyormusunuz?

Bende önceden çok karşıydım,kızardım ama programa baktığımda genelde hayattan bir şekilde darbe yemiş insanların mutlu olabilme çabasını görüyorum.Tabii arada show yapmak isteyen beyinsizler de yok değil.

Ama genel olarak idare eder gibi sanki.

Ben de bu soruyu açmayı düşünüyordum bugün, benden önce davranmışsın.

Bir şekilde mutlu olmaları için çaba gösteriyorlar, ama boy göstermeye gelenler de yok değil tabi. Bilmiyorum çoğu insana göre hayat akışı içerisinde veya televizyonda izlemeye değer daha önemli şeyler olduğu için bu tür programlar gereksiz geliyordur tabi.

Daha çok belli bir yaştan sonraki izleyici kitlesine hitap ediyor. Gençlere ve genç kalanlara gereksiz geliyordur.
  • ermanen  (17.12.10 17:54:31)
turk filmi olmadığı zaman çalışırken fon olması için açıyorum. berbatlar..ve evet berbat olan şeyleri de izleyebiliyorum en azından 1 saat dayanıyorum...kafamı kaldırıp izletmesinler yeterli benim için..

  • purkinje  (17.12.10 17:58:14)
tv izlemiyorum.

ama bu programlara bence alt yaş sınırı getirilmeli. 20 yaşında insanlar geliyor. bu da rating kaygısının program sözde amacından ne kadar önde olduğunu göstergesi.
  • sttc  (17.12.10 18:07:14)
eğer 2 evlilik yapıp çocuk sahibi falan gibi alengirli durumlarınız varsa, benzerlerinizi bulmanız için güzel bir platform ve Türkiye de sanırım bu program bitmez bir talebi olacağından epey sürecektir.

  • mikelarteta  (17.12.10 18:15:15)
izledim birkaç kere. bana öyle denk gelmiş olabilir ama çok hoşgörüsüz, düşüncesiz, kötü niyetli insaların izledim her defasında. mesela bi kadının ailevi sorunları varmış, kendisi hiç bahsetmemiş telefonla bi arayıp söylemiş faalan neyse kadın ağlıyor bildiğin salya sümük. kötü şanlı bi insan bi de cahillik falan derken resmen hayatının içine sıçılmış. kadın ağlıyor seyirciler mikrofonu almak için yarışıyor ama dertleri kadına moral vermek falan değil çok bariz şekilde şov yapmak ne biliyim öne çıkmak için çabalıyorlar ,saçmalıyorlar bıyıkaltından gülüyorlar falan çok iğrençti lan

  • hesabım silindi kırgınım modlar  (17.12.10 18:25:10)
hastalık filan yüzünden tüm günü evde geçirmek zorunda kaldığımda izliyorum. evlilik programlarının yanında derya baykal filan da izliyorum.

  • miss antartika  (18.12.10 10:36:37)