WoW hakkında

Şimdi anneye anlatır gibi anlatmak kaydı ile; ilk defa WoW oynamak isteyen biri ne yapacak? Hangi Cdleri kaça alacak, Cata dahil hangi exp.leri indirecek? Çok acayip ayrıntı istemiyorum, sadece walkthroug ile fiyat öğrenmek istiyorum. saygılar. :))

yeni oyun çıktığı için eskilerin hepsini toptan 20€ a alıyorsunuz, akabinde yeni oyunu alıyorsunuz. tüm kurulumlar bittikten sonra updateleri yapıp aleme dalıyorsunuz.

not: bahsettiğim kampanyanın tarihi geçmemiştir umarım, hindi yeme bayramı için yapmışlardı bi güzellik ama şimdi göremiyorum ortada :S
  • angelofdeath  (04.12.10 15:08:25 ~ 15:12:38)
20 yavruya nereden alıcaz? :))) sitedir linktir? :)

  • kadim kishi  (04.12.10 15:09:47)
şimdi öncelikle almanız gereken (en son expansion ile birlikte) toplamda 4 adet oyun olacaktır: world of warcraft classic + the burning crusade + wrath of the lich king + cataclysm. catacylsm hariç diğerlerini oyun satan herhangi bir mağazada ellerinde kalmışsa bulabilirsiniz, cataclysm ise 6 aralıkta görücüye çıkacak.

bu oyunun türkiye distribütörü aral game. isterseniz buranın online alışveriş mağazasından yararlanabilirsiniz ama bir kampanya falan yok, fiyatlar çok da ucuz değil.

www.aralgame.com

dilerseniz blizzard'ın online alışveriş sitesinden hem de dijital ortamda (yani cd gerekmeksizin) de alabilirsiniz ama o zaman da aldıktan sonra uzan süren bir download işlemi sizi bekler.

eu.blizzard.com

şu anda orada da bir kampanya gözükmüyor maalesef, belki noel yaklaştıkça yapabilirler ama garantisi yok bunun. ama bence madem ki catacylsm'in başlamasına bu kadar az kaldı ve millet bayağı bir akın edecek ilk aşamada, acele etmenize gerek yok, biraz daha bekleyip olası bir kampanyadan yararlanabilirsiniz.

tabii bir de bütün bunlardan sonra size 1 ay bedava oynama hakkı verilecektir, sonrasında da sanırım €13 gibi bir aylık ödemeniz gerekecek oynamak için.
  • demcan  (04.12.10 15:26:57 ~ 15:28:42)