Torrentleech'te bok mu var yahu

Anlamadım gitti.Herkes torrentleech davetiyesi ister oldu.Ne özelliği var ki bu sitenin?

Bi ara bende üyeydim.Ratio ya çok dikkat ettiğinden seeder çok fazla tamam ama upload

edemiyosun ki doğru düzgün bi dosyayı..

Zamunda+demonoid+warez=torrentleech etmezmi size soruyorum?

ben de onu sormaya gelmiştim bak.

bu torrentleech vb üyelikli, üyeliği sürekli açmayan sitelerin, pirate beyfendi gibi herkese açık sitelere göre üstünlüğü nedir?
  • lord esseginziki  (30.11.10 23:38:30)
herkes çok iyi olduğunu sanıyor, kimse daha gerçek yüzünü bilmiyor da ondan. şimdi üye olanlar 1-2 haftaya teker teker dökülür, ratio yapamıyorum diye ağlarlar.

iddaa ediyorum, bırak demonoid+warez+zamunda'yı filan sade ve sadece zamunda'nın taşşağı olamaz torrentleech.

aslında olay ulaşılması zor olanın cezbedici olmasından kaynaklanıyor.
  • ocanal  (30.11.10 23:38:43 ~ 23:39:12)
sürü psikolojisi işte. 3,5 kişi abartılı olarak kulaktan kulağa anlatınca duyanlar daha ne olduğunu bilmeden biz de alalım muhabbetine giriyorlar.altı üstü torrent lan. gören de sanacak beleş blue ray filmi veriyorlar.

  • crue  (30.11.10 23:39:31)
her şeyin olduğu bir site değil ama zamunda'da bulamayıp tl'den indirdiğim dosyalar da çok oldu. güzel, sistemli bir yapısı var. dl hızları da gayet iyi ama türkiye'den tutunmak çok zor bizim upload hızlarımız nedeniyle. abartıldığı kadar da bir şeyi yok aslında.

  • sanal uyku  (30.11.10 23:50:07)
Bir numarası yok işte. Zamunda'dan başka tanımam. Torrentleech iki tane hesabım var kaç kez ban yiyordum. Ratio tutturmak ölüm kalım meselesi. Ancak başka sitelerden indirip seede girmen gerek. Boşverin ya varsa bir zamunda hesabınız en güzeli :)

  • murty  (30.11.10 23:53:26)
@ murty zamundada 1 değil 3 hesabım var duyurudan da duyuruyum isteyene istediği dosyanın torrentini verebilirim :)

  • rain  (30.11.10 23:55:55 ~ 23:56:18)
bu kadar muhabbetten sonra elinde saydığınız sitelerden en az 1 tanesinin davetiyesi muhakkak vardır değil mi?=)

  • skywalkeremre  (01.12.10 00:17:56)
bence söylendiği kadar var kesinlikle.

herkesin bildiği gibi ratio çok sorun oluyor ama seedbox'la bu sorun çözülebilir (1 yıldır üye olduğum halde şu an ben de bu sorunu çözmeye çalışıyorum:) )

ama onun dışında, 10mbit'lik internet bağlantımla en eski torrent'leri bile 1100k hızla (1000 - 1150k aralığından hiç çıkmadı) indiriyorum. yani amaç kısa sürede 720p ve 1080p çözünürlüklü dosyaları indirmekse en iyi özel tracker torrentleech.

bu arada zamunda ve demonoid kullandım. zamunda da çok iyi ancak demonoid'in tl ile alakası yok.

son olarak bugün davetiye bulup, tl'nin inanılmaz hızına kapılıp, hunharca download'a abananlar muhtemelen 1-2 hafta sonra ban yiyecek :)
  • leans  (01.12.10 00:22:15)
zamundaya da uyeyim suna da uyeyim buna da uyeyim.

ve suyleyecegim tek sey su:
muzik konusu haric (what.cd davetiyesi ariyorum bu arada) diger tum kategorilerde torrentleech gibisi yok.

acik ve net. hele demonoid gibi siteler falan hic kiyaslanmaz. bir kez, torrentleech'te tum torrentler scene'den ciktigi haliyle, tertemiz geliyor. en eski torrentlere bile seed bulabiliyorsun, ve 1-2 seed bile olsa full hizinla indirebiliyorsun cunku cogu kisinin seedbox'i var. cok fazla torrent var. dogru, ratio olayi (dogal yollarla) biraz zor. ama bir tutturur, uyeligini devan ettirebilirsen dunyanin en iyi download kaynagidir, yine soyluyorum muzik haric.

bildigim cok iyi bir baska tracker da rutracker. arayuzu hem rusca hem felaket ama hicbir yerde bulamadigim bazi seyleri buldum. bu arada eger karsilastirma noktasi dunyanin en populer dizisi ise o zaman private tracker'a da ihtiyac yok, yaz lost s06e09 download torrent diye google'a oyle bile indirebilirsin. karsilastirmayi dogru yapmak gerekiyor.
  • samfisher  (01.12.10 00:59:40)
4 seeder ile tam hızı zamunda veya saydığınız diğer trackerlar verebiliyor mu? Yukarıda birisi yazmış, güncel sunumları indiriyorsanız tabi ki ihtiyacınız yok. Ratio olayı da @opethian86'nın dediği gibi, TL'i son seçenek olarak düşünürseniz çok sorun olmuyor.

Son olarak neredeyse ilk kurulduğu günden itibaren üye olmama rağmen puşt herifler bana da davetiye vermemişler. Sordum, sadece vip'ye veriyoz dediler. Götünüze girsin diyemedim.
  • gelecektengelenkutupayısı  (01.12.10 01:22:01)
valla bu reyşo mudur ne halttır. o yüzden torrentten soğudum. bitturk, leechturk, torrentleech vs. bütün sitelerde üyeliğim var. ul yapmadım diye uyarıyor adam. atacakmış beni. kurallara bak. 1mb bağlantıyla ne ul si ne ratiosu. ul için gücüm neye yeterse o kadar. bu siteler de anında sepetliyor adamı sırf bu yüzden. o yüzden alakam olmaz. arada bir kontrole girerim. emulede bulunmayan veya kaynak yetmeyen türk filmi varsa oradan zorlarım. o kadar. torrentleechte olup başka yerde olmayan ne var ki!

en temizi emule. kim çıkarmışsa eli dert görmesin. ayarla portları. arat indir. zaten listeleniyor. envai çeşit release'i liste halinde görüyorsun. müthiş bir manzara:) şerefsizler serverları basıyorlar. razorbacki kapattılar. master server 7 cillop gibi işimizi görüyor. keza kad. hiç farketmez. mutlaka bir müslüman çıkıyor server işi için:)

emuleden başkası yalan!
  • atmosphere  (01.12.10 08:07:50 ~ 08:11:26)