saça şekil vermece

Saçlar iyice dökülmeye başladı ne süreyimde zarar vermeden şekillensinler.
Limon diye düşünmüştüm içindeki asitten dolayı fln döküyomuş bizaman sonra diye okudum
bioblas saç şekillendiricileri falan varmış nasıl aranızda bunu kullanan varmı?
önerilerinizi tavsiyelerinizi şiddetle bekliyorum saygılar..

wax/dax
ama bunları da yıkaması dert.

  • sttc  (30.11.10 23:34:43 ~ 23:35:11)
saclarin dokuluyorsa birsey surme bence. herseyin dogali ozune iyidir:) illa sureceksen kuaforlerde satilan sac kopuklerinden deneyebilirsin. marka olarak kerasteseyi onerebilirim.

  • purkinje  (30.11.10 23:36:07)
Dostum ben bioblas kullanıyorum gayet iyi.
Bir de avoxin diye bir ürün var kozmetikçilerde serumlu şampuan o da güzel..

ikisinden de memnun kalırsın.
Ama sakın jöle briantin vb. kullanma...
  • akta  (30.11.10 23:42:05)
#sttc wax-dax şaka yapıyosun sanırım
#purkinje köpükte teltel yapıyo hoş görünmüyo
#akta bioblasın şekillendiricisindenmi kullanıyorsun
  • kahkaha  (30.11.10 23:43:44 ~ 23:44:56)
kesinlikle minoxidil tavsiye ediyorum benim saçlar iyice gidiciydi 4 ayda nerdeyse hepsi geri kaldı kullan pişman olmassın.

  • eternal disgust  (30.11.10 23:49:28)
ben de saça az zararlı şekil veren ürün sormuştum burda. "loreal studioline" önermişlerdi.

  • ermanen  (30.11.10 23:55:35 ~ 23:56:13)
saç dökülmesi için minoxidil tşk.

şekil verebileceğim saç dökmeyen bişilerde tavsiye ederseniz çok şukela olacak
  • kahkaha  (01.12.10 00:03:13)
Şampuanı...

  • akta  (01.12.10 00:20:44)
tam bilememekle beraber adının minoxidilgb birsey oldugunu düşündüğüm bitkisel bir hap var
hapı kullandığın sürece sacların cıkmakta onu kullan sonra dax vırt zırt kullan...
ilaç adı verdim ama iyce anaştır adı boyle minoxil minoxidilgb birseylerdir.tamamen bitkisel deniyor ama tabiraf omru vırt zırt vardıronun tartısmasına girmeyelim.. hapı bıraktıgındada saclar dokulmeye bslıyromus buda anektot.. uctesi 30 lira civarıymış.
  • exodia  (01.12.10 00:37:21)