İzmir havaalanından bayındır ilçesine nasıl gidilir?

Merhaba izmirli dostlar şimdi yarın sabah havaalanına inicem bagajım var ağır biraz bana en kestirme bayındıra gitme yollunu söylermisiniz.

edit:ilaki otogara gitmek mi gerek taksi falan ne kadar sürer ne kadar tutar tahmini.

havalimanından direk otogara giden otobüs bulunuyor.
kentkart varsa 3,10 düşer karttan, yoksa 5.75'e 3'lük bilet veriyor otobüs şöförü.
otogardan da otobüs vardır zaten.

halkapınar - menderes arası çalışmaya başlayan hızlı tren havaalanından geçiyor ama bayındır'a gider mi yolu üzerinde midir hiç bilmiyorum.
  • beerserk  (23.11.10 09:37:04)
baba tarafından bayındırlı biri olarak konuşayım, torbalı bayındır arasında belediye otobüsü var, ama havaalanından torbalıya gitmen nasıl olur bilemiyorum.

Havaalanından geçen ve Bayındır'a giden bir tren olma ihtimali %95, ama o tren kesinlikle hızlı tren değil.

Bunun haricinde beerserk'in dediği gibi otogara gidiş ve oradan bayındır otobüslerine binme durumu söz konusu olabilir.
  • sui  (23.11.10 10:02:32)
havalanından torbalı ne kadar sürüyor.

  • deliklimasrafa,  (23.11.10 10:16:23)
Valla havaalanı ve torbalı, yakınlardan geçen otoban üzerinde birbirini takip eden iki çıkıştır, yani yaklaşık 15-20 km ya var ya yoktur araları (otobandan gideceğinden değil de fikir olsun diye söylüyorum).

Aslında havaalanından bir şekilde torbalıya ulaşabilirsen, artık tren olur, havaalanının dışına çıkıp oradan minibüs falan bulmak olur, bayındıra nispeten daha kolay bir şekilde gidebilirsin. Çünkü otogara gelirsen önce şehrin içine geleceksin, sonra bütün o geldiğin yolu geri gideceksin.

Bu arada ne yapacaksın ya Allah'ın Bayındır'ında?
  • sui  (23.11.10 10:24:49 ~ 10:25:34)
havalimanından hemen gaziemire gidiyorsun. 5 dakika gibi bir mesafe zaten. oradan ilçe minibüsleri geçiyor. rahat rahat gidersin...

  • son nefes  (23.11.10 10:25:25)
gaziemirde semt garajı varmış bayındıra arabalar kaç saatte bir var bu garajın telefonunu bilen var mı? internetkiler yalnış cıkıyor da

sui@ allahın bayındırnda ilçe milli eğitime makina kurucamda msjı görmezsen diye
  • deliklimasrafa,  (23.11.10 10:38:20)