jdownloader vs anne kapışması

olay şu abim: ben geceden açtım JD'yi yattım sabahın erken saatlerinde kalktım baktım yüklenmekte olan film 925 mb kadar ilerlemiş film de 1.4 cb. neyse sevinç içinde geri uyudum güzel güzel rüyalar görürken birden kulağımda bi eksiklik hissettim baktım canım emektar pc'min o naif ve zarif sesi eksik gözlerimi açtım ve o acı gerçekle yüzleştim annem fişi çekmiş!!. üzüldüm müzüldüm biraz. sonra pc'yi açtım tekrar baktım JD'nin downloads klasöründe filmin part dosyası duruyor ve 925 mb'lık boyutuynan hemde. dedim açıym heralde kaldığı yerden devam eder. ama yok 33 mb ken linki kaydet demiştim. oardan devam ediyor. n'aapmalıyım ahali yardım edin var mıdır bi hal çaresi yoksa kadere boyun mu eğmeliyim.

yapılabilecek bişey yok da kota sınırlı değilse ya da internet'in çok yavaş değilse problem değil o kadar da. öyle olsa bile o kadar problem değil aslında çok büyük bişey değil zaten, iner. aciliyeti vardıysa onu bilmem.

  • tepedeki psychedelic adam  (22.11.10 13:13:32)
@ tepedeki p. a.

sevgilimle izliycektik aslında akşama yetiştirmek istiyorum. bi yöntemi varsa iyi olur ama olmazsa da başka film izleriz aman.

şizofrenik edit: bi yolu varsa yine de söyleyin
  • bilgiyeacım  (22.11.10 13:17:05 ~ 13:18:07)
aslında bazı sitelerden indirirken bi yerde kesilirse sağ tıklayıp resume diyerek kaldığın yerden devam edebiliyorsun da sende olmamış zaten. mesela fileserve'den indirirken oluyor ilk aklıma gelen. genelde olmuyor ama. rapid, hotfile, megaupload filan olmuyor mesela.

  • tepedeki psychedelic adam  (22.11.10 13:42:21 ~ 13:42:57)
@mordorlu ziya
tek link olarak indir seysi vardı.

@tepedeki p. a.
fileserve di ama nooldu anlamadım.bu olaydan ders aldım aklıma gelir gelmez ctrl-b yapıyorum.

bu arada "asq me" nickli es kullanıcısına çok teşekkür ediyorum bana premium hesabını ödünç verdi. film yetişcek galiba..

öküzlük editi: cevap veren herkese teşekkür ederim sağolun varolun.
  • bilgiyeacım  (22.11.10 16:51:21 ~ 16:54:01)