"Yeraltı Öyküleri" Ersin Karabulut

efendim bu sevgili çizgi öykücü kardeşimizin piyasada sadece bir kitabı (sandık içi) mevcut olduğundan ki onuda edinmiş olduğumdan, şahsın sanatının kalan kısımlarını görme amacıyla herekete geçtiğimde lombak dergisinde daha önce "yer altı öyküleri" adı altında çizgiler çizgiğini öğrendim. şimdi bu hangi sayılarda bilen varmı yani x-y arasındaki sayılarda çizdi bu köşeyi derseniz o sayıları artık bulucaz bir yerlerden amaç budur...(bu bilginin yanında derginin o sayıları elinde olan varsa..! var mıdır ki?)

edit: bir röportajında şöööle demiş:

"- Biz ne zaman Yeraltı öykülerini bir kitap olarak elimize alabileceğiz, böyle bir çalışma var mı?
Evet su an fırsat buldukça eski bazı siyah beyaz öyküleri renklendiriyorum. yarısı yine siyah beyaz olacak ama bazı öyküleri dergiyi yetiştirmek uğruna siyah beyaz bastırmak zorunda kalmıştım, onları elden geçiriyorum. Sanırım yaz sonunda çıkacak kitap."

nasılsa bunu da alırım ama yaza kadar beklemeyim...

sayi olarak bilmiyorum ama uykusuz açılana kadar çizdi diye biliyorum lombakta o köşeyi.yani 2006-2007 sayılarında olur muhtemelen.

  • aynali  (10.01.08 15:01:45)
valla 2007 mayıs'ta çizmeyi bırakmıştı galiba o köşeyi. elimde 07 mayıs ve 07haziran var. mayıs ayından sonra haziranda çizmemiş. bir çiziyor bir çizmiyordu mayıs'tan sonra. 2006'da da okuduğumu hatırlıyorum.

  • only  (10.01.08 22:06:23)