bonus kredi kartı yıllık aidatı

Slm arkadaşlar Garanti son kredi kartı faturasına 40 tl kredi kartı aidatını dayamış. Ödedik mecburen ama arayıp ya aidatı iade edin ya da kartı iptal edin diyesim var lakin kartta devam eden 90 küsur liralık taksitli borcum var 7 ay sürecek olan. Telefonun karşısındaki görevli borcunuz var kartı kapatamayız toptan ödeyin öyle deme hakkına sahip midir? Kart kapatıldıktan sonra hesaba her ay ödeme yapmaya devam edeceğim kapatın kartınızı istemiyorum diyebilir miyim? Diyebilirsem neye dayanarak? teşekkür ederim şimdiden :))

kartı kapattırıp borcu kart numarasıyla odeme imkanına sahipsin ne kadar hayır desede bu senın hakkın sonuna kadar savun bence

  • little miss sunshinee  (03.11.10 21:08:16)
Kartımı kaybettim, yeni kart istemiyorum dersin elemana. Borç taksitlerini de her ay kart numarası ile atm'lerden öder geçersin. aslında kart aidatlarının iadesine ilişkin emsal mahkeme kararları var bildiğim kadarıyla. Telefonda biraz bastır iade etmezseniz tüketici hakları mahkemesine başvuracağım falan diye. %80 sonuç alırsın.

  • animalman  (03.11.10 21:13:56)