Isınma için Klima mı Ufo mu

merkezi sistemle ısınan bi sitenin 14. ve en üst katına taşındım geçen yaz.
sanırım bu kış biraz üşüyeceğiz.
gerektiğinde kullanmak için bi ısıtıcı almak istiyorum.
yaz aylarını da düşünüp klima mı almalıyım, yoksa ufo mu alayım.
klima deyince soğutma aklıma geliyor nedense. yanlış mı

klima hem yaz hem kış için iyidir.

ama pratik anlık ısınmalar için ufo candır. saniyesinde ısınır ve işin bitince kaldırırsın.

klimanın önce odayı ısıtması gerekir, bakımı suyu uğraştırabilir
  • efruz  (10.10.10 21:17:34)
ufoyu tavsiye ederim bizzat kullanıorum klimanın ısısı nedense bana çok yalan geliyo tabi klima yazında işe yarıyo ama cidden ısınmak istiosan ufo al derim

  • friends  (10.10.10 21:21:44)
klima cok da ekonomikdir. daikinin b sinifi modelleri bile kombi den daha ekonomik. tabi bunu hesaplarken disaridaki isi da onemli sitesinde anlatiyor.

  • thefin  (10.10.10 21:22:20)
ufo forza, açıyorum ofiste ohh mis. ama evde nasıl etki eder (büyük alanda) bilmiyorum.

  • Bigvocate  (10.10.10 21:22:58)
ufonun ısıtma hissini sevmiyorum. cildi kurutuyor resmen.
uzun vadede klima daha mantıklı olur.

  • sttc  (10.10.10 21:24:09)
ısınmak istediğiniz şekle göre seçin (: ufolar direk ışıma yoluyla ısıtırlar.. güneş gibin (: klimalar ise konveksiyon yolu ile ısıtırlar (: tabi sadece bu yollarla yapacaklar diye bir şey yok ama birincil ısıtma yolları bunlardır.. üzerine tıklamalı yaptım üşenip okuyasın diye (: iyi ısınmalar..

  • Tulga  (10.10.10 21:29:08)
yanlış.
klima al.
hem ekonomik hem daha kullanışlı.
yazın bile işine yarayacak bunu da bir düşün.
a sınıfı orta karar bir klima al.
tavsiyem baxi.
  • seyduna6687  (10.10.10 22:09:40)
ikisi de bas agritiyor, rahatsiz ediyor. hele klima olunca cekilmez hale geliyor havayi solumak. bence ufo gibi bir quartz soba alin ama ufo gibi tepeden isitmasin, diz hizasindan isitsin...

  • thunder thunder thunder thundercats  (10.10.10 22:24:02)
UFO nereye bakıyorsa orayı ısıtıyor ve kapatınca direk ortam yine soğuk hale geliyor...
klima ile ısıtınca klimayı kapatsanız bile ortam belli bir zaman sıcaklığı koruyabiliyor...

Ufo nun tek artısı istedigiz odaya goturebilmeniz....
  • catamenia  (10.10.10 23:13:56)
hem kliması hem ufosu olan biri olarak cevabım kesinlikle ufo. klima sıcak ayarında pek verimli olmuyor. üstelik ufo daha taşınabilir.

  • kayranin kedisi  (11.10.10 00:32:27)