Sinbo saç traş makinesi ile saç kesimi

Hayat pahalı :P. 20 liraya aldığım Sinbo saç traş makinesi ile(aslında kirli sakal için almıştım) saç kesmeyi planlıyorum. Çok iyi beklentiler içerisinde değilim tabi ki ama nelere dikkat etmeliyim diye merak ediyorum.
ne bilim, yanları 4le kesiyorsan ortayı 6la kes tarzında.

kendi kendine kesme konusu biraz sıkıntılı. en azindan evde birinin kesmesi disardan gormesi ve simetri vs. acisindan cok iyi.

kaldi ki, yanlari ve ustleri yaptiktan sonra ikisinin arasina gerekli ayar makasla falan daha guzel olmaz mi? ayar yapmayinca tas koyup kesmis gibi olur.
sacinizin seklini bilmiyorum gerci ama...
tabi bir de ensenin duzeltilmesi vs. olayi var ki, poff.

sinbo ile ilgili arkadaslarimin yorumlari da hep kotu olmustur. ama cok memnun kalan da var enteresan.

(bkz: sinbo/@fearofthedark)

ben bu arada babyliss'in titanyum olan cihazini aldim. onla sac ve sakal olayina giriyorum. 69 tl idi ben aldigimda teknosadan. cok memnunum.
www.akillifiyat.com
  • la traviata  (07.10.10 21:03:18 ~ 21:08:08)
saç kesmek için kullanılabilecek en kötü alet sinbo olabilir. aynı paraya gayet güzel saç kesen makinalar var. numaralı taraklarla imkansız gibi birşey saç kesmek, resmen saçı yoluyor. 0 numara yapacaksan kes.

  • hasan  (07.10.10 21:12:27 ~ 21:13:21)
valla bence hiç uğraşma. eminönü köprüsünün altında saç,sakal,ağda,yıkama 7 lira.

makineyi vurup 3 numara yapacaksan neyse de, azıcık uzun bırakayım dersen ayar gerektirir o saç. favorileri falan düzeltmek sıkıntı olur. bi kere saçı gösteren ense traşıdır. aman diyim.
  • ykyt  (07.10.10 21:34:32)