Ekşi Duyuru Zirvesi (cumartesi - mekan belli oldu!)

ekşi duyuru camiası olarak 2 ekimde (saat 20:00) toplaşıp kaynaşıyoruz, tabi bunu içip güzelleşerek yapıyoruz.

mekan blues concept. kroki; img571.imageshack.us

deckard usulu (eheh) adres tarifi; istiklal caddesinde aşağı doğru yürürken solda mango var. sırtını mango'ya ver ve karşındaki sokaktan aşağı in. ilk soldan gir içeri (sırtını dorock'a veriyosun bu sefer). işte o sokakta biraz ileride sağda. görürsünüz zaten blues concept yazan neon lambayı.

zirveye katılmak için sözlük yazarı olma zorunluluğu yok. yazarlar limon'dan, olmayanlar ise bana mesaj atarak katılabilir.

limon.sozluk.gen.tr

sorular ve yanıtları için;
(bkz: ekşi duyuru zirvesi)
(git: 178780)

edit: geleceğini söyleyen duyuru sakinleri;

• vejeteryan vampir
• wessago
• Hamuş
• rokoko
• agy

limon'a bakmaya üşenenler için sözlükten 19+1 yazar katılıyor. sözlük + badiler + duyuru = 25 kişi.

iki gün kaldı zirveye sözlük yazarı olmayan sadece 4 kişi mi katılıyor?!?!?

  • mahallenindelisi  (30.09.10 01:28:40)
oha harbiden millet koskoca zamanını burada geçiriyor. ama bir toplanmaca oluyor kimse gelmiyor. ayıp beeeğğ!

  • cedric tweedledee  (30.09.10 01:41:50)
gelmeyi isterdim ama kardeşin düğünü var cuma akşamından bir de insanlar cekiniyor nedense halbüsi daha cok yardım edebilirler daha hızlı ve etkin bir şekilde garip :D

  • asadas1999  (30.09.10 12:58:53)
Duyurudan kimse gelmiyor ya nerde bu milleet?Guzel olucak canlar gelin ya..

  • rokoko  (30.09.10 21:01:02)
duyurunun gönlümdeki yeri ayrı, geleyim diyorum bakalım kısfmet

  • doktor hektor  (30.09.10 21:21:59)
içmeli sıçmalı olmasa katılabilirdim belki ama herkes aynı ortamdan keyif almayabilir haliyle. uyabileceğim bi ortam olsa katılmak isterdim.

  • winstoncash  (30.09.10 22:26:40)
bu arada kaçta buluşuyoruz? :)

  • vejeteryan vampir  (30.09.10 23:11:01)
@want2die; valla gelebilsen iyi olurdu :/

@winstoncash; gelen herkes içecek diye bir şey yok...

@vejeteryan vampir; 20:00'da buluşuyoruz :)
  • mahallenindelisi  (01.10.10 00:05:45)
hiçbişi anlamadım ben gelmek istiyorum gelemiyor muyum yani ekşide yazmıyorum diye, ekşi duyuru da olmak kesmiyor mu? cevap bekliyorum derhal :)

  • merlot  (01.10.10 00:27:40)
@merlot; abi okumamışsın ki duyuruyu;

"zirveye katılmak için sözlük yazarı olma zorunluluğu yok, yazarlar limon'dan olmayanlar ise bana mesaj atarak katılabilir."

daha açık nasıl ifade edebilirim bilmiyorum ki...
  • mahallenindelisi  (01.10.10 00:38:42 ~ 00:39:01)
@mahallenindelisi

tabi ki herkes içmek zorunda değil ama hepimiz biliyoruz ki içen adamın muhabbeti ile içmeyeninki çok farklı. kişilerin muhabbeti farklı değilse bile ortama içki girince değişiyor bahsi geçen konular. yoksa tabi ki ne geldim diye içki içerim, ne de içtiniz diye günahınızı üstlenirim :)
  • winstoncash  (01.10.10 00:38:43)
@winstoncash; olaya günah sevap olarak bakarsan yorum yap(a)mam ama benim bildiğim zirveye içki içmeyecek olmasına gelen bir kaç kişi var.

  • mahallenindelisi  (01.10.10 00:49:34)
@mahallenindelisi okudum baboli. yazarlar dan sonra virgülü koyaydın iyiydi.

  • merlot  (01.10.10 00:59:47)
belki bi uğrarım o saatlerde taksim'de olacağım

  • madyb  (01.10.10 15:15:19)
Keşke İstanbul' da olsaydım haftasonu da gelseydim.

cevaplar tiklensin yannız!!!!

:)
  • charlesbukowskiineksi  (01.10.10 15:35:15)
ya bi' de gene yapın ya bunu. valla bak. ama benim İstanbul' da olduğum bi' haftasonu yapın - ve hatta hafta içi bile olur - ekşiduyuru kitlesine gönülden bağlıyım ben.

  • charlesbukowskiineksi  (01.10.10 17:20:44)
Zirvelerde herkes nickini sölüyor mu?Nasi oluyor bu isler?:)Limona bakamadigim icin goremedim kibritsuyu gelcek mi?

  • rokoko  (01.10.10 20:43:33)
katılacak olanlarla aramda bir miktar muhtemel jenerasyon farkı var lakin yarın fiftimifti oranda taksimde olacak gibiyim ve eğer bu gerçekleşirse kesin uğrayacağım.

bu arada bir biranın mekanda kursağımızdan geçmesinin maliyeti nedir?
  • agy  (01.10.10 21:18:39)
tüh yav keşke pazar olsaydı

  • alkolik imam  (02.10.10 00:37:30)
bence herkes birbirinin nickini sorular sorarak bilmeye çalışsın

  • cedric tweedledee  (02.10.10 01:24:00)
ayrıca limondan alıntı yapıyorum

şişede efes: 5 tl
yerli içki: 7 tl
yabancı içki: 10 tl

ymiş
  • cedric tweedledee  (02.10.10 01:25:23)
kalbimiz orada atacak! sdklfjsd

  • dambil  (02.10.10 12:50:18)
orda bi liste olacak oraya benide yazarmısınız.

  • ceo  (02.10.10 14:55:48)
Etiler civarından gelcek olan var mı buluşmaya:

  • rokoko  (02.10.10 17:07:17)
gelen herkese teşekkürler. bundan sonra devamını bekliyoruz siz gençlerden :/

  • mahallenindelisi  (03.10.10 02:03:56 ~ 02:04:34)