manyak komşu vol. 2

maalesef beğenmesek bile ikincisini çekmek zorunda kaldık;

(git: 169785)

şimdi dün geceki muhabbetten sonra sabah dışarıya çıktım ve eve geldiğimde gerçekten resimdeki sırada başka boş park yeri yoktu. bende arabamı birinci resimde görülen yere koydum. akşam ise hemen yanım boş olmasına rağmen dünkü gibi arkama gelip park etmiş sayın! komşum.

bana kısa süreliğine araba lazım oldu ve yanımdaki park yeri boş olduğu için arabasını çekmesini istemeden çıktım. geri geldiğimde ise resim2 deki gibi park ettim. tam asansörden çıkarken komşunun oğlu indi araba benim mi diye sordu. neyse konuştuk o buraya koyamazsın ben başka boş yer yoksa koyarım diye konuştuk ama sonuç alamadık tabi.

ben apartman kararı ya da yönetici söylemezse ve yakında başka boş yer yok ise arabamı oraya kaymaya devam edeceğimi söyledim. yalandan yöneticiyi aradılar ama ulaşamadılar. ben uzamasın diye yöneticiyle konuşurum diye arabamı çektim yandaki boş park yerine koydum. ama bu konuşma sırasında üstü kapalı tehditler oldu. 3. bir şahış bilmem kime silah çektik falan dedi. böyleyken böyle. eğer uzarsa ya arabamın başına ya da benim başıma bir iş gelecek anlaşıldı. ne yapayım duyuru ahalisi???

resim1; img841.imageshack.us
resim2; img821.imageshack.us

polis polis polis... böyle hayvanlara hayvanlık yaptırmamak lazım. "bak sen götün tekisin" diye dolaylı yoldan göstermek lazım...ama kesinlikle size ya da arbanıza bi zarar gelmesin engelleyin bunu sinirlerinize hakim olarak.

intikam? soğuk yenen yemek?

ha, onun arabasına zarar falan verin gibi bir şey demiyorum kesinlikle, hatta sınırımı biraz aşayım izninizle...günaha girmeden yapın bir şey yapacaksanız.
  • kobunder  (24.08.10 22:13:32 ~ 22:18:45)
bu orospu çocuklarını aslında bi güzel dövmek gerek ama...

  • flexin  (24.08.10 22:24:06)
makul bi saatte ariza cikartirsan toplanip gelelim aksiyon olur. Ama onceden haber ver.

  • thefin  (24.08.10 22:28:43)
Bı aksam saka maka toplanalım biz de... O sırada da polis çağıralım bakalım nasıl oluyormuş.

Dag bası mı la burası...
  • beni boyle sev seveceksen  (24.08.10 22:40:24)
siz kimeyi engellemeyecek şekilde park etmeye devam edin. İlk maruzat çıktığında ve haklı oloduğunuza emin olup da bu manyaklar arıza çıkarınca polis çağırıp tutanak tutturun. işinizden geri kalırsınız belki ama rahat edersiniz sonrasında.
sonra o tutanağın bir kopyası ile savcılığa gideceğinizi söyleyin bakın bakalım tavırlarda bi değişiklik var mı. Hala öküzlük varsa dooru savcılığa üstelik tehdit aldığınızı belirterek. sonrasını onlar düşünsün...

  • Ruprect  (24.08.10 22:42:19)
bbss kardesim geliyorum ben ayrica cagirdiginda her gelen polis icin sana 50 lira vereyim. kimse gelmezse de kusura bakma ama.

  • thefin  (24.08.10 22:46:57)
cahil insanla cahil olma. uyma bırak içinden cahil de insanlıktan nasibini almamış şehirde yaşamayı bilmeyen hanzo de bırak. zaten piskopat gorunumluler türlü türlüsü var

  • eja  (24.08.10 22:55:31)
arkadaşlar "- gelip dövelim" desteğinize teşekkürler ama istanbul ya da ankara'da değilim, hatta güneydoğudayım. ve bu bahsettiğim aile kürt sanırım. kürt olması benim için hiç önemli değil ama bu bölgede kürtler aşiret halinde yaşıyor ve böyle bir durumda verecekleri tepkiyi tahmin ediyorsunuzdur...

  • mahallenindelisi  (24.08.10 23:02:14)
Son mesajınızdan sonra:
O zaman bırakın uzamasın , boşuna başınız da ağrımasın , başka bir yer bulun park edecek , elbet vardır sanıyorum.
e yoksa da onun arabasına ne kadar uzak olursan o kadar iyi.
  • slymene  (24.08.10 23:29:35)
savcılığa tehdit aldığınıza dair, güvende hissetmediğinize dair dilekçe veriliyor, bu haber de tabi ki aleyhinde dilekçe verilen adama ulaştırılıyor. hiç bir şey olmasa bile henüz bu emniyetten gelen resmi kağıt onları bir nebze korkutacaktır. e zaten dilekçenizi de verdiğinize göre 6 ay içinde size bir saldırıları olursa başları gerçekten belaya girecektir.

göz korkutmak için savcılığa bir dilekçe yeter diye düşünüyorum
  • sttc  (25.08.10 00:05:42)
Bi dakka ben 2. hakkımı kullanmak istiyorumn. Bu pislikler park ederken veya sonrasında böyle davranıyorlar sonrasında trafiğe çıkıp yok efendim farı yanmayan araba, stopları yanmayan araba oluyorlar bunlardan ne beklenir ki başka.. öffff. yivranç....
savcılık yine de......

  • Ruprect  (25.08.10 00:58:17)
bulaşma hacım bulaşma. bu kürtlerin iyisi de var ama şerefsizi çok daha fazla var sen de biliyorsun.

ne dert yapıp kasacaksın kendini, sktiret.

gizliden intikam almak da saçma, kimi kandırıyoruz intikam diye değil mi? bildiğin kötülük yapmış oluyoruz arabaya zarar falan verilirse vs. göstere göstere yapılır intikam mintikam her neyse işte.

sana zarar vermesin de maddi manevi gerisi boş.
yalnız herifi kafaya takarsan, o değil sen kendi kendine zarar vermiş oluyorsun. ne bok yerse yesin o kendi kendine, sen keyfine bakmaya çalış canımın içü mahallenindelisi.
  • kobunder  (25.08.10 06:39:42 ~ 06:41:24)
hocam tamam adamın arabasını 10 senedir park ettiği yeri boş bırak. adam gelip senin arkana çekiyor ya, sende önündeki park yerini boş bırak adam için, sende git arkasına park et ;)
garaja gelip arabasını çekecek yer olmayınca sana gelecektir. sende siz benim park yerim dediniz bende boş bıraktım diyeceksiniz.
birde bunu deneyin, bazen salağa yatmak 3gr beyni olmayanların idrak yollarının açılmasına yardımcı olabiliyor ;)
  • icemanr  (25.08.10 10:14:06)