Mp3 Player kafa karışıklığı.

Elimde creative zen 1 gb ufak kara aletten sıkıldım. durmadan hata veriyor. Yeni bir alet alayım dedim. gittim mağaza mağaza gezdim. Gözüme bir alet kestirdim.

www.hepsiburada.com

bu alet gittigidiyor'da sıfır deniyor ve,
urun.gittigidiyor.com şu fiyata satılıyor. üstelik 8 gb.

ee bir de kafam iyice karışsın diye arkadaşın biri
urun.gittigidiyor.com

şunu koymuş. Yenilenmiş / sıfırlanmış diyor. İpod'un kalitesi tartışılmaz. lan alacaksam iyisini alayım deyip buna 200 lirayı çok rahat veririm. ancak içime sinmiyor şu yenilenmiş olayı. riske girmemeyim desem de aklım ipod da kalacak. ama sanki philips'in bu modeli de iyi gibi. ama gitti'den mi alsam hepsi'den mi. fiyat farkı kıllandırıyor. ne yapsam lan?!

philipsden uzak dur. yenilenmiş üründen de..

i river veya sandisk derim.
  • cruex  (22.08.10 19:13:14)
philips kesinlikle almayın. adamlar yazılım özürlü. 50 liralığından tut 500 liralığına kadar.

bence yenilenmiş ürün almayın. sorun çıkma ihtimali var.
  • cro magnon  (22.08.10 19:15:30)
5-6 senedir ipod nano kullanıyorum. şu anda son generasyon nanom var 8gb. kamerası var radyosu var ses kaydı var video izleme var. canavar gibi alet tavsiye ederim.

  • rentts  (22.08.10 19:18:48)
şu anki fiyatıyla ipod nano almam imkansız gibi. 3-4 ay gibi bir süre sonra sofya'ya gideceğim. oradaki fiyatlarda buradaki ile uçurum var mıdır? az sabret oradan daha ucuza alırsın der misiniz? gönlüm ipod'da kaldı..

  • fightordie  (22.08.10 19:21:25)
250 lira ipod nano.

  • rentts  (22.08.10 19:31:16)
oha hatta 190 a bile varmış
www.sahibinden.com
al
gönül rahatlııyla kullan hiç bi skntısı yok ben de yurtdışı aldm.
  • rentts  (22.08.10 19:33:32)
refurbished olmasi konusu bence risk degil.. sifir alsan bile hata cikma ihtimali var.. benim kendime de almisligim var ve herhangi bi problemle karsilasmadim simdiye kadar..

  • buzzlightyear  (22.08.10 19:50:24)
@buzzlight
bunlar refurbished diil. karıştırmamak lazım.

  • rentts  (22.08.10 22:12:14)
@rennts
duyurunun kendisinde verilen ipod nano refurbished.. en azindan satan adam oyle yazmis.. hatta sshot aldim senin icin: i35.tinypic.com

  • buzzlightyear  (23.08.10 10:44:05)
@buzz
ah ok ben ona dikkat etmemişim. eyvallah.

  • rentts  (23.08.10 12:07:40)