Sarkık Göğüslerim Var :(

sayın Casiolular,
sigarayı bırakma sonucu alınan 20 kilonun sonucu 18 lik kız memelerim oldu. elimde 2 adet ayarlanabilir dambıl seti var. bu memelerden kurtulmak için kestirme bir yol tavsiye eder misiniz?

evet nette çok var ama bilgi kirliliği de çok. dankeşönn...

spor salonuna yazılın. evde çalışmak yüksek disiplin ister. herkes yapamaz. hem başka aletler de kullanmış olursunuz. diyet de yaptın mıydı, tamamdır işte.

  • pomolilik  (15.08.10 14:56:35)
ahh dostum ahh...
şimdilik mümkün değil,sadece dambıl...
çözüm yok mu, hiç mi yok?
  • anonimyususer  (15.08.10 15:05:53)
evde barfiks olayına girmenin çok yararı olur bence

  • deeperdown  (15.08.10 15:07:30)
kilo ver. başka yolu yok.
ağırlık çalışmasına da dikkat et fazla yaptığın zaman da şişebilirsin orantısız bi şekilde.

  • chavezding  (15.08.10 15:07:50)
öncelikle jinekomasti olabilirsiniz, doktora görünmekte fayda var derim. sonra kas yapayım derken iyice şişirirsiniz göğüslerinizi haberiniz olsun.

- kilolardan ziyade yağlardan kurtulmanın yoluna bakın. "düzenli" yemek yiyin. yağ yakıcı özelliği bulunan gıda ürünleri tüketin, hareketli olun. yazın kilo veremezseniz kışın sizin için çok daha zor olur haberiniz olsun. onun için bu sıcak havaları fırsat bilin, denize girin falan filan.
  • wertyu  (15.08.10 15:13:46 ~ 15:15:25)
1-düzenli olarak günde 30 dk orta tempoda koş;
2-Beslenme programını değiştir karbonhidat ve şekeri azalt,3 ana öğün yemek ye porsiyonların küçük olsun,yemekten önce bir bardak su iç, ara öğünlerde de meyve ye;
3-Dumbell ile pullover ve fly hareketlerini yap göğüs toparlamak için;
4-Madem ayarlanabilir dambıl setin var sadece göğsü değil bütün vücudu çalıştır örnek program için aşağıda ki linke bak.
www.bodyforumtr.com
5-Sabırlı ol.
  • sealth  (15.08.10 15:18:49 ~ 15:19:25)
@ sealth: bu linkteki hareketleri kaç günde bir, ne kadar süreyle ya da kaçar set haiinde yapmak caizdir?

  • anonimyususer  (15.08.10 15:45:58)
ne dambıl ne spor salonu, artık işin gereğimi bilmem, yargısız infaz yapmayım ama nedeni çok açık bütün gün bilgisayay başında oturuyorsun yemeğni orda yiyosrun muhtemelen o forum senin şu site benim dolanıyorsun ama birde dışarı çıkıp dolansan o memeler spor yapmadığın sürece düzelmez dambıl desek onuda oturduğun yerden bi elinle yapıp öbür elinle entry girceksinz biliyorum.

  • brazzers00  (15.08.10 15:53:08)
@ brazzers: çık aradan sen, olm belki sevgilimiz okuyodur lenn.

  • anonimyususer  (15.08.10 15:58:59)
ya bilader bilmem garibime gidiyor kaptırmayın kendinizi bilgisayara spor yapın biraz basket futbol hiçbirine de ilgi duymuyorsan yaşama be kardeş.

  • brazzers00  (15.08.10 16:06:38 ~ 16:12:07)
şınav cek.

  • rurouni  (15.08.10 16:37:02)
Pazartesi Ğöğüs-Ön kol
Salı Omuz-Arka Kol
Cuma Sırt-Bacak
şeklinde çalış hareketleri başlangıç için 4 set 8 tekrar yap.
antreman süren 1 saati geçmesin ve gereğinden fazla çalışma yararı olmaz aksine zararı olur.
  • sealth  (15.08.10 16:37:37)
memelerle barışık ol, kabullen onları. çok seksi, hmm

  • alchemistt  (15.08.10 17:07:22)
@brazzers00 yapıcı değil yıkıcı eleştiriler bunlar

@alchemistt adam kaderci sapık beyler
  • ksl  (15.08.10 21:35:11)