bodrum

arkadaslar aranızda bilen var mı bodrum-turgutreisre club armanianın oldugu yerde deniz nasıldır? bi de club armanianın apart kısımları guzel midir bilen var mı? ya da bodrumda baska nereyi onerirsiniz? (gecelik 2 kisi + ilave yatak 250 tl civarında bi otel arıyoruz onun dısında) (bodrumda yalıkavak vs. gibi neresi guzeldir acaba bi de nereyi onerirsiniz?

araba varsa gümüşlükte pansiyon + gündüz sahil sahil gezmek öneriyorum.

  • yuto  (13.08.10 22:45:07)
16 senedir armonia da kalıyorum. deniz güzel gerçekten balıkları falan fitil fitil gorebiliyosun. duru saf bi su.

  • emcedeltate  (14.08.10 03:46:33)
kadıkalesi'nin ve gümüşlük'ün denizi girmek için pek güzel değildir. yani böyle içi kum falan değildir.

ben size eğer yer bulabilirseniz turgutreis'in içinde bir yerlerde kalmanızı ve oralardan sahilleri gezmenizi öneririm. turgutreis günbatımı plajı bile kadıkalesi'nin denizinden güzeldir. arabanız yoksa bile akyarlar tarafında dakika başı dolmuş kalkıyor.

bodrum'daki yat limanları dışında suyu pis deniz yoktur zaten. su temizliği arıyorsanız iyidir elbet. duru falan. ama içi kum olsun direrken kayalara yosunlara basmayayım derseniz kadıkalesi gümüşlük civarında zor. hatta bodrum yarımadasının kuzey-kuzezbatı tarafındaki bütün sahiller için genelleyebilirim bunu (yalıkavak, gündoğan, türkbükü, güvercinlik, vs). artık coğrafi yapıdan mıdır nedir. siz hiç magazin programlarında kumsalda güneşlenen ünlü gördünüz mü? niye bütün beach club'lar deniz üstüne kurulmuş tahta iskelelerde zannediyorsunuz.
  • kibritsuyu  (14.08.10 11:02:54 ~ 11:06:19)
hemen yakınında meteor beach var öneririm..

  • guro1907  (14.08.10 21:02:38)
"yakınında meteor beach var" denince müdahele etmek istedim.

meteor beach akyarlar'dadır. ve evet, akyarlar'da da ismi club armonia olan bir yer vardır (hala adı aynı mıdır bilmiyorum, orijinal armonia ile bir bağlatısı var mıdır onu da bilmiyorum, web sitesinde bir bilgi yok). lakin asıl armonia kadıkalesi'ndedir. siz hangisinden bahsediyorsunuz tam olarak?
  • kibritsuyu  (19.08.10 14:20:55)