iphone için değişik app bilen

Habire oyun indiriyorum, iki oynayıp sıkılıyorum. Böyle stumbleupon gibi, hbo, inhouse gibi web site appları, dizi appları, ne bileyim değişik şeyler var mı bildiğiniz? (free tabi :)

(bkz: pandora) var

  • buffy de vampir sayilir  (12.08.10 23:53:58)
valla ben iphone ilk ciktigindan beri sikilmadan oynadigim seyler

tavla
okey
flight control
sol free (soliter)

onun disindaki tum uygulamalar, kisisel zevklerinizle dogru orantilidir

misal muzisyensinizdir,
piyano programi olsun
akor programi olsun
akort programi olsun

isinize yarar...

islemlerle falan alakaniz vardir,
gelismis hesap makinesi programlari falan kurarsiniz.

sosyal seyleri severseniz de,

aninda cekilen fotolarin paylasildigi ve onlara yorum yapildigi pek cok programlar var saatler gecirebilecek, onlari kullanirsiniz.

zeka oyunlari istersiniz misal, enigmo vs gibi muthis zeka oyunlari var.
  • la traviata  (13.08.10 00:14:18)
batak var. labirent var. Bu arada güzel bir başlık bende yaralanırım.

  • zaxurani  (13.08.10 00:20:04)
mayhos
logmein
orblive
ebuddy
radyo
twitterific
imdb
flickr
ebay
yatırımcı
bilyoner
quickoffice
sinema
mobitv
muzik.net
ucakbileti
dailymotion
uzmantv
shazam
okeyonline
comics
unblockmefree
fling
icombat
  • eleventh american esme has met  (13.08.10 09:26:25)
angry birds

  • tamam  (13.08.10 11:43:35)
bir turlu favorilere ekleyemedim, bi cevap yazam da listemde dursun pardon:)

  • hubble  (13.08.10 15:56:44)