Kendi saçını kesmek ve Cruzer4

şimdi gençler, benim saç kesme makinam yok ama şu sakal traşı için kullandıgım cruzer 4 makinasından var. bunun uzunluk ayarı olan bir aparatı var ya ben onla girişsem saça ne olur dersiniz. saç modelim falan yok açıkçası 3 numara olmasa da numara cinsinden 5 falan kestiriyorum genelde :).

Genel olarak kendi saçını kesenler tecrubelerini yazarlarsa super olur veya ingiliz dil bilim uzmanları ingilizce saç kesim terminolojisinden bir kaç kelime çıtlatırlarsa ucuz berber bulursam derdimi anlatabilirim şu gavur diyarlarda :).

bir berber dükkanı tespit et sonra bi şapka al sonra dene cruzerı olmadı şapkayı tak berbere koş..

deneme yanılma <3
  • yuto  (11.08.10 00:57:08)
bende simbonun faul, sakal düzeltme aletiyle girişmiştim bir keresinde. makinanın ucu küçük ise oldukça uzun sürüyor kesmesi.devamlı tıkanır. çekilir dert değildir.
ha kesermi, keser her türlü. ama arkaları almak ve enseleri düzeltmek meseledir. sen dersinki ben naturel takılcam, saygı duyarım :)

  • maden suyu  (11.08.10 01:02:17)
  • weeping guitar  (11.08.10 01:18:13)
kendin kesersin de cruzer la olucak iş değil o. uzunluk ayarı olan kısım sac kesmek icin pek kullanışlı değil bence

  • rurouni  (11.08.10 04:13:38)
4 yıl kendim kestim. ama makinaya fln gerek yok. makas yeter. parmaklarını kullanarak yapıyorsun. istediğin uzunluğa göre parmaklarının arasına alacaksın. 2 parmak, 4 parmak, yumruk. ense biraz sıkıntı. onu da ev arkadaşın veya kız arkadaşın halletsin :)

  • atmosphere  (11.08.10 08:45:51)