Sayısal loto çıktı diyelim ne yapmak gerek ?

sevgili sezarlar şimdi diyelim ki sayısal loto tuturduk ilk iş notere mi gitmek gerek yoksa kuponun arkasına ad soyad tc no yazıp imzalamak mı gerek anlatın bakalım :D

yok len çıkmadı çıksın herekese çay benden

güvendiğiniz bir avukatla notere gidin hemen.

(bu arada iban numaram 0034 4653 4532 0372 7621)
  • cagrika  (07.08.10 10:34:08)
puahaha süpermiş :D yaw iyi de noter aldı kuponu yırtı manyak ya :D ne olucak veya avukat aldı benım dedi nasıl ıspatlarız ki söz çıksın yollarım cay parasını

  • deliklimasrafa,  (07.08.10 10:36:19)
video cam aç notere girince :D

  • 0dy  (07.08.10 10:43:59)
noter hiç bir işe yaramaz...
yanına bir av. alarak ya da almadan millipiyango genel müdlüğüne gitmelisin.

  • de jure  (07.08.10 10:50:17)
millipiyango genel müdlüğüne gidince ne olucak ki yanı bir şekil de o kuponun bana ait olduğunu ispatlamam gerek millipiyango genel müdlüğündekiler bile bişi yapamalılar

  • deliklimasrafa,  (07.08.10 10:57:03)
bu bile iş ya... halbuki kargoyla evimize yollasalar tüm parayı ne güzel olur

  • oldtimer  (07.08.10 10:59:06)
senin olduğunu ispatlaman için kuponu yatırırken yanında noter falan olması gerek mantıken.

milli piyango müdürlüğüne kupon elinde kim giderse ikramiye onundur en nihayetinde.
  • charlesbukowskiineksi  (07.08.10 11:00:58)
kimin elinden alırlarsa o kuponu, parayı da ona verirler, yani çaldırırsan sıçarsın. ama senin olan kuponun kendine ait olduğunu iddia eden tiplerin ispatlaması gerekir işte onu, belki o zaman noter bi işe yarayabilir (yani kuponu çaldırırsan milli piyangoya gidene kadar), o da belki...

  • loveinaflipbook  (07.08.10 11:35:24)
millipiyangoda geçerli olan bir yöntem vardı, biletin arkasını imzalıyordun. lotoda da aynı şey geçerli olabilir,. yani arkasına adını soyadını yazıp imzalamak. çek ciro eder gibi yani...

  • agy  (07.08.10 12:01:58)
önce kuponun arkasına ad soyad, tc no yazıp imzala. sonra bir banka müdürüne git, kuponu uzaktan göster. her tarafta kamera var, korkma bir şey yapamaz. bunu senin adına bankada blokeli bir hesap açması için yapıyoruz. onlar milli piyango ile irtibata geçip sana verilecek tutar kaç para ise o kadar parayı hesabına yatırıyor ama daha kullanamıyorsun, hesap blokeli. bu sırada çay kahve içerken, faiz ve hediye pazarlığı da yapabilirsin banka müdürü ile.

sonra banka müdürü ile birlikte notere gidiyorsun. önce kuponun senin olduğunu tasdikliyorsun. bunu, olur da kupon çalınır, banka müdürü ibne çıkar falan diye yapıyorsun. kupon senin o garanti şimdi. sonra banka müdürüne vekalet veriyorsun, parayı senin adına alıp hesaba yatırması için.

banka müdürü milli piyangoya gidiyor, işlemleri tamamlıyor. telefon çakıyor şubeye, hesaptaki bloke kalkıyor. afiyet olsun.
  • guybrush threepwood  (07.08.10 12:07:26)
guybrush falan filan doğru söylemiş. gerçi çok detaylı anlattığına göre bu yollardan geçmiş olmalı fakat hesabımda herhangi bi kımıldama olmamıştı

  • sourz  (07.08.10 12:50:42)