tek basina tatil

yaklasik 10 yildir sevgilim ve arkadas grubumla tatile giderdim. bu yil sevgili is nedeniyle tatile cikamiyor. arkadas grubu da is okul evlilik v.s. nedeniyle kalmadi. agustosa kadar idare ettim tatil de neymis peeeh diye diye. ancak artik tak etti bunye ve tatile gitmek ister.
30 yasinda, luks aramayan, istanbulda yasayan bir erkek icin arabayla veya ucakla yalniz basina git, takil, dinlen, yuz, guneslen, kitaplarini oku ve dön. diye tavsiye edebileceginiz alternatifler var midir?

15-16 gun izin alip bir kismini yurtdisi aile ziyaretinde gecirecegim. bu nedenle hollandaya gitmisken oradan da suraya gec orasi da superdir diye oneriler de sukela olur.

ps: yaklasik 97-2008 arasi her yil olimposa gidiyordum en az 1 kez yilda. ancak son 2 yil dayanamadim artik. ( ya ben yaslandim, ya olimpos bok oldu bilemem ) olimpos son alternatiflerden bu nedenle.

bi yüzdürün be

saroz,güneyli.
istanbula 3-4 saat arabayla.ama cok uzun zaman kalınmaz bence 3 4 günden fazla.

  • little miss sunshinee  (30.07.10 11:07:13)
saroz, erikli.

  • sonsuzvarliginhicolmamisyoklugu  (30.07.10 11:12:31)
saroz guzel hos ancak oralarda da sıkılır mıyım diye korkuyorum bir kac kez gitmistim saroz yayla tarafina.

  • mat couthon  (30.07.10 11:34:37)
Bence guzel plajı olan bir tatil koyune gidin..gun boyu plajda,havuzda takılırsınız.Hemde ortamda bolca insan olacagı icin sıkılmassınız.

  • bluewhale  (30.07.10 11:57:59)
Dalyana gidin bence.Marmaris-Dalyan.

  • rokoko  (30.07.10 12:19:47)
izmir, karaburun... mükemmel bir yer.

  • siedorf  (30.07.10 13:04:05)
Ben de senin durumundayım bu sene. Tek başıma bir akdeniz turu planladım. 2-3 gün olimpos, 2-3 gün fethiye(ölüdeniz, kelebekler vadisi, kabak koyu), 2-3 gün marmaris. Şimdilik planım böyle, bakalım nasıl olacak ?

  • antidote  (30.07.10 13:23:03)
hollanda'ya gitmişken brugge'e de gidin mutlaka, sabah gider akşam dönersiniz. deniz için de fransa kıyıları güzel olabilir. orta avrupa baya soğudu bu arada, haberiniz olsun:)

  • meriadoc  (30.07.10 14:11:32)