seyir tepesi

İstanbula yeni taşıdım, öğretmenim ve tatildeyim, şöyle sabahları gazetemi alıp,2-3 saat rahat rahat manzarayı seyrede seyrede okuyacağım bir yer önerin, çay da çok pahalı olmasın, mekan deniz görsün avrupa yakası tercihimdir, emlakçı kılıklılar sizi

  • detroitli kizil  (15.07.10 09:37:35)
pierre loti var eyubun ust kismi, otobus de gidiyor ama daha eglencelisi eyupten teleferikle gitmek...

  • lule  (15.07.10 10:05:35)
ve gulhane parkinin tepesindeki cay bahcesi de tam size gore...

  • lule  (15.07.10 10:06:21)
kesinlikle set üstü çay bahçesi
lule'nin gülhane parkının tepesindeki çay bahçesi dediği yer.

  • zexustewas  (15.07.10 10:13:34)
taksim gezi parkı da olabilir, beşitaş sahil de güzeldir. moda çay bahçeleri de süperdir

  • goldenbrown  (15.07.10 12:06:16)
ulus parkini da oneririm. kafe namina bir sey yok (aslinda var da tavsiye etmem, gereksiz) ama kolunuza sepetinizi takip bogaza karsi termosunuzdan koydugunuz cayi icebilirsiniz. oldukca sakin oluyor h.ici ve h.sonlari. tam onunde otobus duragi var, otobusle ulasabilirsiniz.

  • entrapmen  (15.07.10 12:16:08)
ucuz bir yer ve deniz kenarı istiyorsanız, tek uygun yer, dolmabahçe sarayının bahçesi deniz kıyısı. fiyatlar çok uygun ve rahat rahat oturursunuz.

  • jassinpera  (15.07.10 22:04:56)