kürt açılımı zamanlaması

fetö öldüğü gün apo gündeme getiriliyor

bana ilginç bir zamanlama gibi geliyor.

siz ne düşünüyorsunuz?

Bro klasik gündem değiştirme çabaları, 2 gün sonra başlarlar teklifi CHP sunmuş gibi "CHP zihniyeti bebek katili Abdullah Öcalan'a özgürlük istiyor" tipi söylemlere.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (22.10.24 20:45:36)
Fetö ölmeden de hafiften başlamışlardı ya zaten son bir aydır. Bahçeli zaten bu konuşmayı yapacak mıydı bu grup toplantısında yoksa bu haber üstüne erkene mi çekti bilemem ama eninde sonunda buraya varmak aklında vardır

  • nundu  (22.10.24 21:00:14)
hdp nin ortağı chp
suriyeyi ypgye bırakacak olan chp
şehit olan askerlerin(sözleşmeli er-erbaş, astsubay) çoğu cumhurdan, canlarını kurtarmaya çalışınca chpden ses çıkıyor?!
  • lambırcek  (22.10.24 21:20:50)
Yenidoğan çetesi davası için gündem değiştirme olayı, çok büyük geniş çaplı, politikacılara uzanan bir sağlık skandalı ve sgk dolandırıcılığı var ortada.

  • titanic kemancısı  (22.10.24 22:03:07 ~ 22:05:05)
Titanic +1
Bunlar pisliklerini kapatmak için her şeyi yapar. O yüzden;
ibb.co
  • logisticsmanager  (22.10.24 22:08:58)
lambir yazık kafana.

  • anlatamıyorum  (22.10.24 22:09:35)
Yahu bunlara uzanacak olan soruşturma olsa hakim savcı kovar hallederler o iş kolay.
Fetonun ölümü aponun meclise davet edilmesi çok anlamlı gelmiyor ama tesadüf de olmayabilir.
ABD gibi bir güç herkesi aynı hizaya getirdi gibi onun hesabı da iran ile olmalı oyun büyük yeğen.
  • anon1m  (22.10.24 23:54:42)
Yenidoğan çetesinin ucu sağlık Bakanlığına kadar gidiyor => devlet

Adalet sistemi tamamen çökmüş (arada tek tük kişilerin çıkması sistemi etkilemiyor malesef) => devlet

Ekonomi için yoruma gerek yok => devlet

Tüm bunlara arti askeri olarak da Türkiye'nin elini kolunu bağladılar. Esas zayıf noktamız burada.

Parasını odedigimiz f35'leri yunanistan aldı. Eskiden Ege'de hep turkiye-yunanistan f16 it dalaslari haberi olurdu, şu anda niye yok sizce:) irili ufaklı bütün Adalari usulsüz kanunsuz silahlandirdi yunanistan. Ya hadi kara sularını falan geçtim adamlar datca sahiline çıktılar. Akp öncesi Türkiye'de böyle işler olabilir miydi?

Türkiye'yi o kadar köşeye sikistirip elini kolunu öyle bir bagladilar ki, aylarca "chpkk" diye propaganda yaptirdiklari itlerine yarın "biji pkk serok apo" propagandası yaptirtacaklar tıpkı 15 sene önce olduğu gibi.

İsrail'i hiç yazmıyorum, reis sağolsun zaten uluslararası arenada bizi habire rezil ediyor yok söyle saldiracaklar yok böyle s..cekler vs diye..

Bu olayların ucu çok daha kötü yerlere gidecek. Daha neyi göreceğiz demeyin, hiçbir şey görmedik aslında daha. Ve malesef ses çıkarmamiz gereken noktayı da geceli çok oldu.

Sonumuz hayrola.
  • makbur  (23.10.24 00:30:47)
fetö'nün ölmesinden çok orta doğu'yla alakalı.

israil, gazze'yi dümdüz edip üstüne lübnan'a saldırdı. orta doğu'daki amerikan unsurlarına "biraz dinlenin, size iş düşecek" komutu geldi. pkk'yı o yüzden sarıp sarmalıyorlar şu an. suriye'nin kuzeyinde en azından 100 bin kişilik kürt kuvveti olmazsa ne iran'ı ne de türkiye'yi parçalayabilirler çünkü.

iktidarıyla muhalefetiyle başımızdaki herkes türk ve türkiye düşmanı, bundan artık tamamen eminim ama geçmiş olsun, bu saatten sonra bu ülkeyi anca atatürk gibi bir adam kurtarır, o da yok.
  • mark greg sputnik  (23.10.24 01:09:26)
bu sitede, beşiktaşta mülkleri olan bir hanfendi 2018de bir oy Chpye bir oy Hdpye diyerek oy topladı. o zamandan beri müttefikler. ip de ittifaka dahil oldu.
o günden beri hiç böyle sorular sorulmadı

suriyeden çekileceğiz -ve orası amerikan vekil kuvvetine kalacak- denince de ulusalcılardan çıt çıkmadı. ee?

şimdi ingilizler amerikalılar pkk eliyle türkiyeyi işgal edecek diye bi şeyler söylüyorlar, ankara anlaşmasını açıp okumamış 1 kere, toprağın fiyatından haberdar değil

arkadaş sohbetinde iplilerden güneydoğuyu verelim laflarını da az duymadım
bunlar olurken müebbet hapisteki öcalanın siyasi malzeme olmasının nesi garip, tam da kürdistan bölgesinin seçimlerini barzani kazanmışken

edit: yani ortada herkesin açıktan yapıp fısır fısır konuştuğu bir şey var, ama bi tanesi çıkıp açıkça konuşamıyor
  • lambırcek  (23.10.24 01:50:12 ~ 01:51:28)
mevzu anayasa degisikligi icin her turk karsitini cati altinda birlestirmek. oyle yenidogan menidogan vs hicbir sey olmaz. bu ulkede cumhurbaskaninin, bakanlarin yolsuzluk kasetleri ortaya serildi hicbir sey olmadi. yargi tamamen bitmis, kimden korkacaklar da gundem degistirecekler lol. giderim ulkeye suriye'den fuze attiririm diyen adam kurtlar vadisi editleri esliginde disisleri bakanligi yapiyor. adamlar en kotu montaj bu diyip siyriliyorlar isin icinden. biz bu ulkenin aptalligini cok hafife aldik.

olay anayasa degistirmek. bunun icin de kurt, dinci vs turk olmayan herkesi toplayip ulkeyi resmi olarak yikmayi deneyecekler. cunku iktidardan dustukleri anda oyun biter. son sanslari bu. tayyip'in bile.
  • antikadimag  (23.10.24 03:56:37 ~ 03:58:28)
İki gün önce alman cb ile bütün mültecileri alırız tabii efendim, iti kopuğu Almanya’dan da alırız efendim, gönderin bize toplantısı yapan kimdi? Hani çok büyük güvenlik adımları atıyor ya yersen bu adamlar.
Türkiye öyle bir hale getirildi ki kamera önünde bunu yaparken kamera arkasında da silahlı örgütler için “ne isterseniz efendim” kıvamındalar. şehitler üstünden nasıl önlerine gelene pkklı dedilerse bugün de barış için diye yutturacaklar. Artık bundan sonra paranın, iktidarın geleceği yerden ne emir gelirse o.

  • sibertenik  (23.10.24 04:13:36)