seyreklesen saclar - sacin kabarikligini arttirmak

erkek icin
1- minoxidilli sampuan mi kullanmak gerek? bilimsel olarak is yapiyor bu sanirim?
2- dermaroller da is yapiyormus sanirim? kullanan vs var mi?
3- sactaki volume'u arttirmak, daha cok gozukmesini saglamak icin kullandiginiz urunler nelerdir? mousse, jel, pudra falan mi?

Saç kıvırcıksa kabarmaya müsait oluyor. Düzse zor.

Aktarda satılan yeşilli sarılı bıttım sabunları benim saça hava basmış etkisi yapmıştı.
  • yurtsuz john  (22.10.24 08:57:14)
Minoksidil içeriğinin nasıl saç çıkardığı aslında bilimsel olarak çok açıklanabilmiş bir şey değil, birçok üründe olduğu gibi minoksidilin saç çıkarması da aslında hipertansiyon ilacı üretilirken ortaya çıkmış bir yanetki, en tatmin edici açıklama minoksidilin kan damarlarını genişletip saç dokusuna kan akışı sağlaması yoluyla saç çıkarması ama bu etki ürünü kullandığın sürece görülüyor bıraktığında eski haline dönüyor, bir de sanırım 40 yaş üstünde çok etkili değil.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (22.10.24 11:07:19)
9 yıl boyunca minoxil, dermaroller ve her türlü bitkisel tedaviyi uyguladım ancak saç ekiminden kaçamadım. cuma günü ekim yaptıracağım. Şimdiki aklım olsaydı yıllar önce sporu aksatmadan finasteride(proscar) kullanmaya başlardım.

  • HellKeePer  (22.10.24 11:21:48)
Hocam finasterid dediğiniz şey testosteronu dihidrotestosterona çeviren maddedir, testosteron aslında pasif bir hormondur ve çalışır hale gelmesi için dihidrotestosterona dönüştürülmesi gerekir, siz bunu baskılarsanız dihidrotestosteronun etkilerinden mahrum kalırsınız. Yani saç kaybınız azalır ama cinsel fonksiyonlarınız azalır kas gelişimine yönelik çalışmalar yapıyorsanız protein senetziniz azalacağı için kas gelişiminiz olmaz aksine kas kaybı yaşarsınız testisleriniz karnınıza doğru çekilmeye başlar östrojeniniz artar memeleriniz çıkar yağlanıp şişmanlarsınız vs. Hormonlarla böyle cesurca oynamamak lazım düşük dozlarda bile olsa.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (22.10.24 11:35:27)
redditte tressless subını açıyorsun, o abiler ne derse onu yapıyorsun
hepsini uygulamalı gösteriyorlar orada
edit :Finasteride meme falan çıkarmaz abartmayın, bunu kullanırken çocukmyapan erkekler var
saç ekimi merkezinde çalışıyorum, bütün hastalara minoksidil Finasteride kullandırtıyoruz
  • titanyum22  (22.10.24 14:15:37 ~ 14:17:15)
Titanyum, prostat kanseri hastalarının dihidrotestosteronunu baskılamak için kullandığı hormon seviyesini değiştiren bir ilacın yan etkilerini saç ekim merkezinde çalıştığını belirttiğin oldukça tatmin edici oldukça gelişmiş bir bilimsel argümanla çürüttüğün için seni haksız çıkaramayacağım ne yazık ki.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (22.10.24 14:25:03 ~ 14:28:07)
@Kaleci

Hiçbirimiz brazzers'taki kel adam değiliz. Çiftler bile her gün ilişkiye girmiyorlar. Sperm azalması ve cinsel isteksizlik dead line durum değil. Çocuk yapma döneminde finas bırakılır. Göğüs büyümesi için 1 saatlik liposuction ameliyatı çözümleri var.

reddit tressless sub +1
  • HellKeePer  (22.10.24 14:25:22 ~ 14:26:58)
HellKeePer devam o zaman brom.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (22.10.24 14:27:04)
Bir erkeği erkek yapan en önemli hormonlardan biri testosterondur, bu yüzden bu hormonu baskılamanın iyi bir fikir olmadığını düşünüyorum, testosteron olmadıktan sonra kafada saç olsa neye yarar:)

  • say something loving  (22.10.24 14:33:54)
@kaleci: keşke kullansaydım saç ekimiyle uğraşmazdım

@say something: kafada saç olmayınca testesteronu kullanacak yer de olmuyor
  • HellKeePer  (22.10.24 14:42:16)
Ben erkek tipi saç dökülmesi için yurt dışından şu maddeyi ihtiva eden bir ürünü getirtmeye çalıştım, ama gümrükten geçiremedim.

eksisozluk.com

Türkiye'de satışı yoktu; güncel durumu bilmiyorum.
  • auroraaurora  (22.10.24 14:52:20)
kaleci prostatla meme yapmanın alakası ne? bir argümanın varsa onunla devam et, gelip alakasız bir şey atma ortaya. o kadar zararlı bir ürün olsa piyasada tutmazlar zaten.

biz soran adamlara da söylüyoruz zaten, bu meret testosterone düşürüyor. testosterone kullanan badiciler de geliyor, onlara da diyoruz sen bu hormonu pompaladığın sürece kafanda kendi saçın kalmayacak. seçim kafa sahibinin.
  • titanyum22  (22.10.24 14:52:27)
sozluk'te finasteride basligini okudum, herkes dogru soyluyor gibi. bazilari cinselligi bitiriyor diyor, bazilari bir sey olmaz ve kafamda epey sac cikartti diyor. kararsiz kaldim.

  • baldur2  (22.10.24 15:04:33)
Saci 3 e vur iyi besleniyor

  • Zetnikov  (22.10.24 18:40:06)