Doğum günü hediyesi

Sorum kadınlara.

Erkek arkadaşınız doğum gününüzde size ne alsa hoşunuza gider?

Bana bir şey almasın.

Sokakta yaşayan hayvanlara mama alsın, beraber beslemeye çıkalım. Hasta bir hayvanın tedavisini üstlensin, kısırlaştırsın. Bütçesine göre bunlardan birini ya da hepsini yapabilir. Dünyanın en mutlu insanı olurum.
  • rock n roll  (21.10.24 18:53:22)
Benim ne sevdiğimi bildiğini gösteren bir hediye alsa hoşuma gider.
Örneğin belki bir yıldır peşinde koştuğum, bulamadığım 3-4 parfüm var. Onlardan bir tanesini alabilir.

Takı alabilir. Ancak takıda materyal olarak neyi takamadığımı, hangi renk takıdan hoşlandığımı bilmesini isterim. Örnek veriyorum hiç gümüş rengi bir takım yokken gidip beyaz altın bir kolye almasını istemem.

Biten/bitmeye yakın cilt bakım ürünlerinden bir tanesini benden habersiz yenisini almasını isterim. Ya da cilt bakımından süper anlıyorsa “ya sen 1 senedir %12.5 c vitamini kullanıyorsun gel bunu arttıralım” diyip, daha yüksek dozda bir serum almasını isterim.

İkimize bir gün spa/masaj günü organize edebilir.

Yeni bir dolma kalem almasını isterim. Günlüğüm bitmek üzere, aynısından almasını isterim. (Gidip herhangi bir ajanda almasını istemem, kalem defter konusunda neyi sevdiğimi bilmesi mutlu eder)

Muhtemelen hediye fikrine ihtiyacın var diye ben aklıma gelen örneklerden yazdım da, gerekirse kuru yaprak versin ama o yaprağı da “bu rengi çok sever” diye versin. Almış olmak için, günü boş geçmemiş olmak için rastgele bir şey almasın.
  • irene  (21.10.24 19:16:57)
mücevher
taki
atki + bere + eldiven
masaj randevusu
müzikal bileti
trüf mantari

sokakta yasayan hayvanlara mamayi ekstra yapabilir. sadece onu yaparsa yazik olur adamcagiza

parfümü istedigi bisi varsa al. kendin begenip alma.
  • robert bosch  (21.10.24 19:53:36)
Merakımın olduğu bir şey almasını isterim. Cantaysa çanta, parfümse parfüm ama bu çok spesifik bir zevk olduğu için mümkünse bu hediye almadan önce benimle birlikte birkaç mağaza gezmesini ve bana alma isteğini hissettirmeden örnekleri göstererek zevkimi anlamasıni isterdim. Ne alırsa alsın yanında mutlaka çiçek olmalı çiçeklere dayanamıyorum :)

  • aslagülümseyenbirkediyegüvenme  (21.10.24 20:51:01)
+ ve bir de çikolata, tercihen fondan..

  • aslagülümseyenbirkediyegüvenme  (21.10.24 20:52:24)
bütçe dostuysa sephoradan herhangi bi tiktok ürünü bayagi tatlı olur charlotte allık&clinique lip balm gibimsii. dost değilse dyson airwrap xd ben kıyamayıp aldırmadım pişmanım</3

  • ala09  (21.10.24 21:53:50)
mutlaka bir buket şakayıklı çiçekler veya saksıda bir devetabanı, yuka vs.

onun yanında bana eğitimlerim için 10k versin. maddede gözüm yoktur. tabi bunları güzel bir balık restoranda lezzetli balık ve su ürünleri yerken verirse, mmmm.
  • janderzel zartanyan  (21.10.24 23:02:33)
Bu zamana kadar en etkilisi ve akılda kalanı; beraber lüks bir mağazaya girip bir saat süre vermiştim. Limit yok. Evlat acısı gibi :)

  • gabe h coud  (21.10.24 23:15:02 ~ 23:16:06)
Niş bir zevkine hitap eden bir hediye bulabilirseniz her sene aynı şeyden devam edersiniz. Mesela ufak sanat eserleri alıp arkasına yılı yazıyor eşim. Shopier üzerinden satış yapan bir sürü sanatçı var çok uçup kaçmadan.
İkinci seçenekte orijinal takılar var. Küpe seviyorsa farklı farklı çeşitler olabilir.
Hipicon’a baksanıza çok değişik şeyler göreceksiniz takı için de sanat eseri için de. Bazen markayı/sanatçıyı beğenirseniz kendi sitelerinde daha uygun oluyor araştırabilirsiniz.
İlgisi varsa güzel kokulu mumlar, tütsüler vs olabilir. fiziksel yakınlığınıza bağlı olarak masaj yağları, araç gerekleri olabilir, body shop hızlı güvenli bir seçenek bunun için. Yine body shop’ta tatlı buhurdanlıklar var doğal taştan, güzel aromatik bir yağ ile bu da hediye olabilir.
Özel bir kalem güzel olur yazıp çiziyor ya da işinde kullanıyorsa. Benim top 10 hediyelerime girer.
Kendi evinde yaşıyorsa philips hue’lar güzel ambiyans yaratıyor, orijinal bir hediye olabilir.
  • kullanıcıadımbuolsun  (22.10.24 08:35:15)
Kültür/sanat kısmında taschen’in güzel kitapları var onlardan olabilir bir de. Pahada biraz fazlalar kitap için kurlardan ötürü artık ama efsaneler.

  • kullanıcıadımbuolsun  (22.10.24 08:38:03)
Sevdiğim, takip ettiğim bir kişi/grubun benim bilmediğim, söylemediğim konserine bilet alması

  • master of ceremonies  (22.10.24 12:29:19)