ilk opusme

ben kadin kisisiyim. internette tanistik , birkac gun yazistiktan sonra bulustuk yemege ciktik. ilk bulusmada hicbir fiziksel yakinlasma yasanmadi. hatta ben acaba benden hoslanmadi mi, belki de yemekte muhabbetimden sıkıldı vs diye dusunurken ertesi gun mesaj atti ve yine yemege ciktik. bu yemekten sonra da yine vedalasirken yanagimdan optu iyi geceler dedi, sonra birden dudagima kucuk bir opucuk kondurdu. opustuk denemez cunku karsilik bile veremedim. devami da gelmedi zaten. eve gidince mesaj atmis "otoparkta rahat hissetmedigim icin oyle sacma bir opucuk oldu afedersin". affedecek bir sey yok ama son yillarda ciktigim hicbir ikinci date arada bir cekim varsa opusme olmadan sonlanmamisti. bu adam cok mu utangac, yasi kucuk desem degil (30). acaba bana mi hep onceden don juanlar denk gelmisti? evet yorumlari alayim.
bir de bu ha opustuk ha opuscez gerginligini atmak icin bir dahaki bulusmada selam verir vermez ben dalayim diyorum ne dersiniz :D

Utangaç evet bu yüzden hareketleri tutuk, kadınların da bazen sorumluluk alıp karşısındaki kişiyi cesaretlendirmesi ve işlerin yolunda olduğunu göstermesi yolu açar

  • grimavi  (21.10.24 16:59:08)
30 yasinda ilk bulusmada fiziksel yakinlik beklemeniz bana enteresan geldi. yani fb ariyorsaniz ok de, dogru duzgun bir birliktelik ariyorsaniz, kendi adima ilk bulusmanin tek bir hedefi vardir; bu kisi ile 2. kez gorusmek istiyor muyum? bu kadar.
2-3 bulusma nasil bir insan olduguna bakarim. ilk bulusmada opusmem icin epey azgin olmam lazim sanirim. hele hele kadin olarak 3.bulusmada selam verir vermez opucuk kondurmak filan ne alaka? (benim icin) yeni nesil biraz degisik olabilir tabii bilemedim.
ayrica kadin olarak 2-3 bulusmada boyle bir girisimde bulunup kimseyi opmem, ne kadar keyifli vakit gecirdigimi belli ederim, feminen enerjimin icinde vakit geciririm, islerin yolunda oldugunu bu sekilde gosteririm vs. Zaten ne istedigini bilen saglikli bir erkek sizi yonlendirecek, gerekli adimlari atacaktir.
  • kassiopeia  (21.10.24 17:07:12)
Selam verir vermez dalma ama uygun bir hava oluşunca bekleme öp. Çot diye dalma.

Adam biraz heyecanlı olabilir, çekingen olabilir, strese girmiş olabilir. Sorun yok bence, gerilme.
  • muhayyer divan  (21.10.24 17:26:33)
Heyecanlı, çekingen, ince düşünceli. Bu tipleri açman için çot diye dal ve öp, sonra da pişmiş kelle gibi gül rahatlar.
Başka bir durum varsa da sonra anlarsın.

İlk buluşmadan fiziksel yakınlaşma beklemende enteresanlık yok bu arada. Bunun olması doğru düzgün ilişki olmayacağını göstermez. Ben de ilk buluşmalarda atılgan olmamaya çalışırım karşıdan ışık almazçdıkça ama ilk buluşmadan çatır çutur frençleştiğim kadınlar da oldu. Aralarında ciddi ilişkiye dönenler de oldu. Öpüşmek için değil, o an öpmek istediğin için öpersin; ne zaman geleceği date'in gidişatına alınan enerjiye bağlı. İlk date'lerde o çekimin oluşması kabahat değil neticede.
  • Bruce  (21.10.24 17:40:07)
Sana piç erkekler denk gelmiş bence.

  • prole  (21.10.24 17:50:12)
@kassiopeia ilk bulusmada opusmekte (hatta sevismekte) bir problem gormuyorum. iyi anlastigimiz, tekrar gorusmeyi isteyebilecegim bir adamla opusmekten hic hoslanmadigim icin ya da aramizda cinsel uyum olmadigi icin bir daha gorusmek istemeyebilirim, sizin basiniza hic gelmedi mi?
ya da belki ben sizin tabirinizle cok azgin olabilirim tabi eheh. feminen enerjiyi pek bilmiyorum ama cinsellik onemli.

  • inspired by a true story  (21.10.24 17:51:09)
Direkt dal.

  • gabe h coud  (21.10.24 17:59:07)
ehehe çok tatlı, eli ayağı birbirine girmiş
sen yine de dalma, ağır abla ol

  • titanyum22  (21.10.24 18:27:12)
adama dalma. ama onun dalmasi icin her türlü sinyali ver. yürürken koluna gir, cilveli ol. ama birak ilk o seni öpsün.

  • robert bosch  (21.10.24 20:00:20)
şahsen benim beklediğim saygınlık bu.

adam değer veriyor belli ki.
ben olsam dalmam eğer beklentiniz fb değilse. ben eski kafalıyım. sözlük teyzesiyim zaten. onu da belirteyim ve böyle centilmenleri tekrar sahalarda görmek istiyorum.
  • janderzel zartanyan  (21.10.24 23:12:51)
siz bu adamı üzersiniz :)

  • bobinhoo  (22.10.24 10:37:42)
dalma fikrin çok tatlı bence :) benim hoşuma giderdi.
ama o anki duruma göre hareket et, uygun bi anda öpmen bu gerilimi giderir.
çocuk da belli ki çekingen ve kibar bir tip, çok girişken değil. buralarda destekleyebilirsin.
  • veritaslibertas  (22.10.24 10:51:09 ~ 10:52:30)
olabilir bence ilk iki üç buluşma için gidişat bana çok normal geldi.
sonraki buluşmada selam verir vermez de dalabilirsin ama ortamın nasıl olduğu önemli. ben 20 lerin başındayken nerde olduğuma bakmaz her türlü öperdim sevgilimi ama 30 artık onun için geçkin bir yaş :))

  • Kediyi üzdün  (22.10.24 13:25:05)
Çift dal

Yıllar önce sözlükten biriyle tanışmıştım. Mesajlarda epey flörtöz gidiyorduk. Gerçek hayatta tanıştık. Taksim'de mekana doğru yürüyorken, öyle dalmadım da, elini tuttum. 2 sn sonra çekti aa napıyorsun dedi ama bütün akşam boyunca flört etti. Restoranın balkonuna/terasına çıktık. Çok yakınlaştık ama bu el tutmaya verdiği tepki nedeniyle hiç temas etmedim. Aramızda inanılmaz çekim vardı ama öyle bitti akşam. Sonra azaltarak bitirdim, tekrar date yapmadım. Kız çok pişman oldu, bilmiyorum neden öyle yaptım dedi ama erkek kafasında karışık sinyaller beyni yakıyor, bunu unutma. Ne yapacaksan yap, istikrarlı ol. Hiç yakınlaşma yokken öpmek ile kimyanın uyuştuğu birine sırf kaçan kovalanır mantığıyla saçmalamak aynı şey. Emotional rollercoaster sadece filmlerde güzel.
  • gabe h coud  (22.10.24 13:42:23 ~ 13:52:02)
Kadınlar fiziksel yakınlaşmalarda abartılı tepkiler verebiliyor. Ben erkek olarak ilk yakınlaşmayı sağlamaktan genelde çekiniyorum mesela (yaş 35). Utangaçlıktan değil. Karşındakini yeni tanımışsın ve sadece konuşarak fiziksel yakınlaşmaya nasıl tepki alacağını anlamıyorsun. Mesela @kassiopeia demiş, her şeyin yolunda olduğunu gösteririm ama yine de 2-3 buluşmada kimseyi öpmem diyor. Her şey yolunda giderken 3. buluşmada birini öptüm diye tepki alacaksam artık öeeh yani. Sosyal medyadaki "savcılığa verildiniz", "selam verdim, şimdi polisi bekliyorum" vs. geyiği boşuna değil. Erkekleri korkutup sonra adım atmasını bekliyor kadınlar.

  • synesthesia  (22.10.24 13:44:39 ~ 14:44:39)
ilk öpüşme güzel olduğu kadar tehlikelidir. kadınların ne tepki vereceği belli olmaz. karşı taraftan net sinyaller almadan öpülmez. adam bence doğrusunu yapmış. ilk ya da 2. buluşmada öpmeye kalksan kaçacak çok kadın var öyle düşün.

  • jelly bear  (22.10.24 14:07:54)
sen kaç yaşındasın peki?

ilk buluşmada fiziksel yakınlaşma olmamasını tuhaf karşılayıp ikinci buluşmadaki masum bir öpücüğü utangaçlığa yorman bana tuhaf geldi. zaten biraz böyle olması gerekmez mi? eğer farklı tür bişey aramıyorsanız.
  • yetkili birine benzeyen abi  (22.10.24 14:43:38)