çıktı fiyatı

dostlar iyi geceler,

elimde yaklaşık 700 sayfalık bir metin var. bunu siyah-beyaz olarak bastırmak istiyorum, arkalı-önlü. öncelikle merak ettiğim şey şu: bu mekanlar arasında fiyat farkı oluşturacak bir miktar mı? değilse zaten sanırım çok önemi yok. yok eğer öyleyse, ankara'da bunu en ucuz nerede yaptırabilirim? cilt vesaire aramıyorum, 350 küsür sayfaya basıp verse yeterli.

aşağı yukarı ne kadar olur maliyeti bir de bunu merak ediyorum.

Üniversitelerin çevresindeki bir copy center bul (buradan tavsiye gelebilir) veya direkt İstanbul'da bir yere bastır kargoyla al.

www.deltacopycenter.com
sayfası 18 kuruş diyor güncelse.

www.vivacopy.com
bu 28 kuruş diyor.

Ben birkaç yıl önce bile sayfasına 1 tl alan yerler de görmüştüm :D Bu sebeple çok sık baskı alan böyle merkezler iyi. 350 yaprak diyince ona göre fiyat da söylerler herhalde.
  • nhk ni youkosu  (17.10.24 23:12:39)
Kök çarşısı ya da Beta copy

  • Amaranta ursula  (17.10.24 23:17:30)