Aynı banka 2.kredi kartını verir mi?

Yeğene vermek istiyorum yaşı küçük zaten ama arada nadiren de olsa ihtiyacı olur dışarda mışarda cebinde 2-3k’lık bi kart olursa iyi olur diye düşünüyorum. Yoksa gidip yeni bankadan mı kart çıkartmam gerekir? Onla da uğraşmak istemiyorum pek. Nasıl yapsak?

Ek kart olmuyor mu?

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (17.10.24 16:21:34)
2. kredi kartı diye bir şey duymadım varsa da. ama ek kart zaten isteğinizi karşılar.

  • chanandler bong  (17.10.24 16:28:19)
genelde halihazırda kredi kartınız var diye uyarı verip ikinci kartı vermez.
ek kart işinizi görür +1

  • kojonotsuki  (17.10.24 17:28:40)
Kendinize ikinci kart da alabilirsiniz bu ama başka grup olmak zorundadır, mesela bonus kart varsa diğeri mil kart olabilir.

Sizin derdinizi çözen ek kart +1
  • atom karincanin torunu  (17.10.24 17:38:24)
Aynısından çıkaramazsınız ama aynı bankanın portfoyündeki başka bir kredi kartını çıkarabilirsiniz. Örnek veriyorum sizde bonus varsa bonus flexi çıkarırsınız. Ama bu durumda bu kartların limitleri aynı olmak zorunda.

Bence ek kart durumunuzu çözecektir. Eğer 15 yaşından büyükse onun üzerine ek kart. küçükse kendin üzerinize ek kart çıkarıp verirsin limitini istediğin gibi ayarlarsın.
  • nuevo  (17.10.24 17:43:01)
teşekkürler ama bu ek kartın dediğim gibi bir kaç bin liralık limiti olabiliyor mu yoksa ana kartımın limitine mi dahil? şimdi ufaklık minecraft şu bu derken bizi bi anda 50bin liralık etmesin mi sonra? :)

  • avatar is back  (17.10.24 23:41:19)
Limiti sen belirleyeceksin hocam.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (17.10.24 23:52:21)