Devlet 1 ay sonrasına ultrason randevusu verdi

Özele gidip ultrason yaptırsam sonucu devletteki doktor görebilir mi? Bir de ultrason fiyatları özelde nedir?

rapor veriyolar onu götürüyorsun devletteki doktora. 2 ay önce 1700e karın ultrasonu çektirdim

  • titanyum22  (17.10.24 13:55:32)
evet e devlete girebiliyorlar benim özelde çektirdiklerim çıkıyor.

  • mikahakkinen  (17.10.24 14:04:04)
E devlete düşmesi için sgk sigortasının geçtiği hastaneye gidip kaydının sgk üzerinden açılması gerekiyor. Yeditepe'de sgk'dan yaptırmadığım tetkikler görünmedi mesela.

  • Bruce  (17.10.24 15:05:57)
Peki özel sağlık sigortam varken onu kullanamayacak mıyım?

  • 1837837  (17.10.24 15:46:25)
ultrasonda anında rapor yazıp verirler enabıza falan gerek olmaz. önemli bir görüntü varsa onu da çıktı olarak verirler zaten. direkt doktorunuza götürüp gösterebilirsiniz.

  • kanatlı kontun müşfik öpücüğü  (17.10.24 15:49:49)
Usg raporunu gösterebilirsiniz. Usg yapan kişiye göre farklılık gösteren bir tanı yöntemi yani iyi bir yerde yaptırmak lazim

  • yuvarlanantencereninkapagi  (17.10.24 16:27:33)
Galiba direkt gözükmüyor, raporla gitmistik. Babam böyle özelde cektirdi hızlı olsun diye. Iyi ki de cektirmis ki böbrek kanseri çıktı. 2 ay sonra ultrason derken resmen birkaç hafta içinde böbreği alinmis haldeydi.

  • logisticsmanager  (18.10.24 00:01:44)