apple carplay için kablo

selamlar arkadaşlar. apple carplay özelliğini kullanmak istiyorum ancak arabadaki giriş usb-a olduğu için yeni bir kablo edinmem gerekecek. malesef bu özellik bir çok yan sanayi kablo ile çalışmıyormuş ve sadece arabada kullanacağım bir kabloya orijinal diye 800 lira para vermek istemiyorum :D daha uygun fiyatlı ve bu kesin carplay ile çalışır dediğiniz kabloları önerebilir misiniz? teşekkürler.

ben bir çok dandik kablo ile kullandım, sanırım aşırı dandikleri ile çalışmıyor demek istemişler. bilindik adı duyulmuş markalardan alabilirsin.

  • ravenudon  (17.10.24 10:40:33)
Baseus ürünleri uygun fiyatlı ve kaliteli. CarPlay ile çalışıyor olmaları lazım, yorumlara bakarak alabilirsiniz.

  • orient blue  (17.10.24 10:45:34)
Ugreen, Anker gibi hem bütçe hem de kaliteli kablolardan deneyebilirsiniz. İyi kötü marka değeri olduğu için sanmıyorum çalışmayacak bir lightning kabloyu basıp satsınlar.

Dedikleri gibi isimsiz kabloların çoğu çalışmayacak kadar dandik.
  • hedep  (17.10.24 10:45:44)
Kablosuz alıcı alabilirsin o paraya.

share.temu.com
  • robin one persie  (17.10.24 10:49:58)
bazi kablolar hem data hem sarj bazisi sirf sarj yani data aktarimi olmuyor. Airplay icin data gerekli oldugudan data da aktaran kablo oldugu surece markasinin onemi yok.

  • wallcan  (17.10.24 10:54:09)
baseus örgü modelini kullanıyorum 2 yıldır. tavsiye ederim. www.amazon.com.tr

  • unalub  (17.10.24 14:03:36)
internette usb kablo iphone MFI (apple standarti) diye aratirsan genellikle daha fazla data tasiyan kablolar oluyor. Bu sekilde aldigim ucuz kablolarla sorun yasamadim carplayde.

  • mirafiori  (17.10.24 16:12:09)