Zamanında yakın arkadaşımızın fuckbuddysi olan

Kişi ile evlenir miydiniz ?
Evet ise bunun psikolojisini yönetebilir misiniz?

Hayır

  • rock n roll  (16.10.24 21:31:57)
No

  • mor oje  (16.10.24 21:33:25)
Yok yapamam. Hoslanmam zaten ondan.

  • robert bosch  (16.10.24 21:43:07)
hmyım yakınlığında arkadaşlığım varsa evet.

hayatımda mı? asla. zaten bunu yapıyorsam o yakın arkadaşım değildir diye bakarım. yamuk yapanı da affetmem bu arada. yakın arkadaşı diye bana yavşayanın da defterini dürer eline veririz.
  • baldan kaymak  (16.10.24 21:46:15)
Tabii. Yabancıya gitmemiş olur. Hem denenmiş, proven track record.

  • gabe h coud  (16.10.24 21:59:40)
Bunun bir üst modeli swing ilişki olur gözümde

  • Mirket  (16.10.24 22:00:20)
kendi fuckbuddymle bile evlenmem

  • ala09  (16.10.24 22:03:26)
Başka seçenek mi kalmadı? Dünyada dişi nüfusu mu tükendi

  • turuncu tonlarda  (16.10.24 22:06:46)
Yakın arkadaşın konuştuğu kızla bile konuşmam.

  • rodeocu  (16.10.24 22:10:34)
Arkadaşımın fakbadisiyle fakbadi bile olmam.

  • Bruce  (16.10.24 22:50:30)
saçmalama...hele otur soluklan...

  • alicandan  (16.10.24 23:25:00)
Kankayken bir de amka olursunuz sizin bileceğiniz iş...

  • apocalipy  (16.10.24 23:42:52)
ben bu soruların gerçek olduğuna inanmıyorum. biz hayatımıza giren kızın bizden önce fb'liği bırak ilişkisi oldu mu olmadı mı diye takalım. millet fbuddylik yapmış kızı gelin almayı kabullenmiş de arkadaşla fbuddyliği sorun olmuş.interesting.

  • ercu cozer  (16.10.24 23:48:02)
evlenmem de takılınabilir.

ama şöyle bir şey var, bu fuckbuddy olmuş kızlarımız da birileriyle evleniyor değil mi?

hatta evlendiğiniz her kadının bir zamanalar birinin fuckbuddy si olmuş olabilir bilemezsiniz. yani bakire olup olmaması durumu değiştirmez bunun ters ilişkisi var, kızlık zarı dikimi var...

o yüzden çıtayı biraz daha artırırsak arkadaşınki de olur yabancı değil denilebilir belki tamamen ortamına ve arkadaş çevresine bağlı.

psikolojinizi rahatlatmak için önce o kız arkadaşın en yakın arkadaşı ile fuckbuddy olup ayrılırsanız ikiziniz de aynı pokun laciverti olursunuz o zaman rahatsızlık vermez bence.
  • ananiyimioguz  (17.10.24 01:45:21)
Şöyle, bir zamanlar sevgilim dediğiniz hatta evlendiğiniz biri geçmişinde birilerinin fuckbudysi ise peki? Bunu bilmenin yolu yoksa şimdi bilinince sorun oluyor demi. Maalesef bu düşünceler derin konular o yüzden evlilik iki kere düşünülmesi gereken bir mesele

  • olaylar olaylar  (17.10.24 01:45:54)
her sevgili fakbadi zaten?!
yani evlenmediyip yol verdiğine göre duygubadi + fakbadi

  • lambırcek  (17.10.24 02:46:14)
gavat olacagima yalniz olurum daha iyi.

  • baldur2  (17.10.24 06:06:57)
Gavatlıktır bu.

  • ferenc  (17.10.24 06:18:34)
"Olmaz olmaz" deme. "Olmaz" olmaz. Ben böyle bir evlilik istemem ama beterin beteri var. Yakın bir arkadaşımın yediğinin içtiğinin ayrı gitmediği arkadaşı ile aşkından öldüğü sevgilisi evli şu an. O daha kötü bence.

  • nawar  (17.10.24 11:49:05)
Her gün burada fb sorusu açılıyor. Herkes fb si olana madalya verecek modernlikte ama yorumlarda herkes ağır abi takılıyor.

Herkes biribirinin fbsi sonuçta. Bilmeyince sorun yok kimse için.
  • Kahvedesu  (17.10.24 14:53:04)