Erkeklere soru

Sevdiğiniz ama mantığınıza uymayan birisine her şeye rağmen mesaj atar mısınız? Bir arkadaş soruyor valla :d

Mantığım ve değerlerim bu konuda her şeyden önde

Eğer romantik uzun süreli bir ilişkiye dönme ihtimali önünde engeller varsa, aklında kalmasın diye başka yöne çevirebilirsin, aklında kalmasın diye sadece flört ve sevişme düzeyinde tutup bağlanmadan bitirirsin
  • grimavi  (01.10.24 13:44:07)
Çok muallak soru. Ama cevap evet

  • Cezcez  (01.10.24 13:45:26)
Ne amaçla atıyoruz?
Beraber olalım mutlu yuva kuralım amacıyla atmam, mantık odaklı biriyim, olmayacağını anlamış olmam gerekir.

Benzer durumda kaldım 2 kere, görsem konuşsam iyi gelir gibi hissediyordum ama "ee gördün ettin sonra yine aynı problemler, niye eziyet edesin kendine" diyip kalbime gömdüm...

Atmasın, üzülür.
  • Bruce  (01.10.24 13:45:46)
Mantiga uymamaktan kasit nedir onu bilmek lazim.
Sevgilimin yaptigi bazi seyler(gundelik yasam aliskanliklari vs) bana o kadar yanlis geliyordu ki gencken, asiri sinirleniyordum. Gecen hafta 11. evlilik yildonumumuzdu.

  • quaker  (01.10.24 13:46:01)
atılır tabi. yani sadece arkadaşlığını istiyor olabilir, yatmak istiyor olabilir, sıkılıyor olabilir. bir sürü ihtimal var.

  • kisa  (01.10.24 13:47:56)
sevişmek istiyorsam atarım.

mantığıma uymayan biri olduğu için ikincisi olmaz ama sebebi belli çünkü.
  • yurtsuz john  (01.10.24 13:51:24)
ekşi bio'ma namussuz eskort yazarım. pardon bu başkaydı.

valla "mantığına uymamak" çok geniş bir ifade, bunu açabilirsen daha net bir şey söylemek mümkün olur ama ben sevince gözü hiçbir şeyi görmeyen HİSLİ BİR BEY olduğum için atarım açıkçası. içip ağlarım, kumar oynarım, parasız kalıp borç isterim vs. her türlü onursuzluk gurursuzluk yapıyorum sevdiğim insana mesaj mı atmıcam, varsın o hor görsün veya olumsuz karşılasın. benim içinde patlamasından iyidir.
  • mark greg sputnik  (01.10.24 13:56:21)
Süreli ilişki için Evet
Sürekli ilişki için Hayır

  • Mirket  (01.10.24 13:58:27)
Ben karsi tarafim. Evet atiyorum. Cunku neden olmasin.

  • nax  (01.10.24 14:19:43)
dostum soru cok muallak ya. sevdigimiz derken? insani olarak mi? yoksa hoslanti olan karsi cins mi? mantiga uymayan derken mesela kotu aliskanliklari mi var? hayat tarzi mi istedigimiz gibi degil? kisiligi mi sorunlu?

ayrica mesaji ne icin atiyoruz? bulusmak icin mi sevismek icin mi? hal hatir sormak icin mi?
  • baldur2  (01.10.24 14:28:31 ~ 14:34:40)
Nein!

Yani mantığa uymama kısmı önemli ona göre ya atarım ama arkadaşlık ve sohbet amaçlı ya da @mirket +1
  • nawar  (01.10.24 14:28:47)
Ciddi düşünüyorsam mantığıma uymuyorsa mesaj atmam çünkü hayatı yaşarken zihinsel acılar çekiyorsun, katlanılır gibi olmuyor.

Ama amaç mantığa yatırmak mı yere yatırmak mı dsjfsg ona göre değişebilir durum.
  • ananiyimioguz  (01.10.24 14:34:53)
arkadaş çok çaresiz kalmış belli.

  • deartheodosia  (01.10.24 17:06:03)
Kizin annesi varlikliysa(apartmanlari filan varsa) hiç düsünmem atardim, diger türlü hayatta isim olmaz.

  • Yourcousinmarvinberry  (01.10.24 20:51:46)
Çok net atmam. Ölsem de atmam.

  • rakicandir  (02.10.24 00:29:53)
Muallak soru +1 atılıp denenebilir

  • basond  (02.10.24 11:40:25)
bence sevgi bu değil. alışkanlık, özlem, abazalık, azgınlık, konfor alanına geri dönme isteği, ne dersen de

  • abelardo  (02.10.24 12:42:19)