camasır makınası program devam etmeme sorunu

beko marka basıc bır makına var ve programı baslattıktan sonra uzun sure su alıyor , yıkama ve baslat tusları aynı anda yanıp sönmeye devam edıyor ve yıkamaya gecmıyor, oylece duruyor. bu konuda deneyımı olan duyurucu arkadasımız varsa ızlenecek yol onerılerını beklıyorum. tesekkurler

Beyin denen kısımla ilgili bir arıza muhtemelen, ustanın bakması lazım. Yeni bir makineyse servis çağırmak daha mantıklı, mahalle ustasındansa.

  • Bruce  (25.09.24 11:49:40)
Kart yanmış bitmiş diyen usta tiplilere inanmadan önce kartlara bağlı kabloların yerinden çıkma ihtimalini düşünün.
Malum titreşimli çalıştıklarından arka bağlantı kabloları veya kartın kendisi yerlerinden çıkabiliyor ve temassızlık oluyor.
Facedeki reels kısa videolarda bu gibi işleri anlatan biri vardı ama adını bilmiyorum.
  • diyecevaplandı  (25.09.24 11:52:34)
belki siz de internetten araştırmışsınızdır ama yine de yazayım. çocuk kilidinden olmasın?

  • lazpalle  (25.09.24 11:57:18 ~ 11:57:39)
youtube da makinenin marka modelini yazıp resetleme işlemi araştırın. ben birkaç defa resetledim böyle şeyler olduğunda, sorunsuz çalışmaya devam etti yıllarca. deneyin bakalım.

geçen gün bulaşık makinesi de takıldı, aynı şekilde reset işlemi araştırıp uyguladım, düzeldi.
  • Phoebe  (25.09.24 11:57:58 ~ 11:58:12)
suyu aldıktan sonra ısıt(a)mıyor olabilir. sorunu tespit edebilmek adına, varsa kısa programda soğuk su ile yıkama yapmayı deneyin.

  • tnz  (25.09.24 12:23:31)