İsviçre tek başına club

Zürih’te tek başına cluba gidip eğlenmek sizce mümkün mü

Bunu sorduguna gore hayir

  • duptıs  (21.09.24 23:34:29)
üç duble votkadan sonra eğlenceyi heidi'ye bile sormana gerek yok :)

  • yurtsuz john  (21.09.24 23:43:48)
Isvicre'den bagimsiz hicbir zaman tek basina club tavsiye etmem. Nedenler:
Kapidaki goriller torbaci muamelesi ceker, bizim torbacimiz var halbuki sen ne ayaksin babinda. Cunku torbacilar gecede 4-5 club yapip girer cikarlar kuluplere yalniz sekilde. Goriller Iceri alirlarken de guest list'de yoksun bilmemne bahane bulurlar normalden fazla giris ucreti alirlar, pasaport uyruk sakat zaten. Icerden wingmansiz sosyallesmek zor olur, kenardan cool durmak fayda etmez eskortlar haric kimse yanasmaz boy pos tip yoksa. Etrafta herkes cok egleniyor gibi gelir, benim burda ne isim var haleti ruhiyesine girersin. Yani clubda kafanin saglam iyi olmasi lazim, baska turlu iskencedir bu club isleri.

  • freedonia  (22.09.24 00:29:50)
tek başına cluba mı gidiliyor hocam. eğlenilmez bence.

  • NowWeAreFree  (22.09.24 01:05:49)
Cluba gitmem ama bar tabi ki

  • sanguine  (22.09.24 17:14:11)