Huawei Saat Kullanan Var mı?

Selamlar. Yaklaşık 2 yıldır Huawei GT Runner kullanıyorum. Şöyle sorunlar yaşıyorum:

- Uyku süresini doğru ölçememe (hep 0,5-1,5 saat kısa ölçüyor)
- Şekerlemeleri (nap) genellikle yakalayamıyor
- Şarj olması eskiye göre çoook uzun sürüyor
- Şarjı eskiye göre belirgin şekilde daha kısa sürede bitiyor
- Camında, çizilmez olmasına rağmen, küçük bir delik oluşmuş

Bu nedenlerle saati servise göndereceğim. Ama pek umudurm yok.

Sizin bu sorunlarla ilgili deneyimleriniz var mı?

gt4 kullanıyorum 2.5 ay oldu. uygulaması dışında şikayetim yok henüz.

  • inheritance  (20.09.24 08:45:06)
gt3 elite kullanıyorum, şarj süresinde bariz bir uzama yok ama şarj bitmesi sanki banada hızlandı gibi geliyor. telefona pek bağlamıyorum.

  • gencfb  (20.09.24 09:28:13)
gt4 kullanıyorum, her şeyiyle memnunum. hele uykuyu aşırı doğru ölçüyor. koltukta yarım saat sızmışsam bile tam uyuduğum ve uyandığım dakikayı kısa uyku diye yazıyor. sızmış gibi yarım saat kıpırdamıyorum, onu saymıyor. çok net anlıyor. gece uykuları da öyle.

açık denizde yüzdüğüm mesafeyi biraz fazla yazıyor gibi geldi, ondan da emin değilim.

ekran koruyucu film öneririm. bir de daha geçen gün kasanın üstüne tamamen geçecek bir koruma aldım sırf camı değil, kasayı da korusun diye. ama içine su giriyor, çıkarıp kurulamak gerekiyor, sevmedim.
  • kibritsuyu  (20.09.24 10:56:06)
gt2 kullanıyorum 3 sene olacak.
uyku süresi kullanmıyorum. gece çıkarıyorum kolumdan
şekerleme de ölçmüyorum
şark konusunda hiç sorunum yok. canavar gibi
camında ufak bir çizik var.

spor yaparken kullanıyorum. fitness, yüzme, yürüyüş. bazen gelen aramalarda işime yarıyor. genel olarak çok memnunum. yenileyecek olsam yine huawei alırım
  • abelardo  (20.09.24 12:28:02)
gt2 +1, 3 seneyi de geçmiştir heralde. hala taş gibi şarjı. ben de uyku ölçümü kullanmıyorum ama, kolumda saat varken uyuyamam. onun dışında çok memnunum. ekranda kılcal çizikler var, bir de heveslendim belki GT5 pro alırım. Ama yine huawei alırım telefonum iphone olmasına rağmen apple watch şarj performansı nedeniyle hiç düşünmüyorum.

  • mustafakesekci  (20.09.24 17:37:44)