Polis çevirmesinde şöyle bir şey mi oluyor

Teknoloji gelişti ya ellerinde tabletle mesela uzaktan plakayı okutup bu aracı bayadır durdurmamışlar biz bi durduralım ehliyet soralım mı diyorlar yoksa beye göre seçiyorlar gündüz çevirmelerini? Gece olanları alkol için çeviriyorlar desek gündüzleri ne için?

Tip, arabanın görünümü, risk analizi, bölgenin özellikleri

  • corneillus  (18.09.24 19:13:52)
Beni bir kere çevirdi polis. Biraz alındım, minnoş ve masum bir kadınım sonuçta kriminal bir tipim yok. Polise şeyy dedim beni neden çevirdiniz acaba hayatımda ilk kez çevriliyorum :D bölgede ihbar varmış o yüzden çevirmişler öyle dedi en azından

  • kullanicadi  (18.09.24 19:17:50)
Şehirde bir gasp olayı olmuştur, adamların pembe bir araçla kaçtığı sespit edilmiştir, pembe araçlar durdurulur.

Terör nedeniyle gözetlenen bir evden büyük bir valizle minnoş ve masum bir kadın çıkmış tek başına gidiyo denmiştir, minnoş kadınlar durdurulur.

4 kafa dengi arkadaş hadi gezelim demişlerdir de uzaktan bi at hırsızı görüntüsü veriyorlardır, durdurulur.

Olaya karışmış bir aracın sadece son iki rakamının 12 olduğu tespit edilebilmiştir. 12 ler durdurulur.

Bilinmez yani.
  • Mirket  (18.09.24 20:05:08)
kırmızı leon ile her çevirmeye durduruyorlar. siyah mercedes e ile bir kez durdurulmadım. hatta çakar var o arabada. çakarlı bir şekilde bile polis durdurmadı :D

  • NowWeAreFree  (18.09.24 20:07:47)
Yol kenarında kullandıkları boşluk 5 arabalık ise ve 5 tane araba bulunsun diye karar aldılarsa, yol kenarına 5 araba çekince, birisi boşalana kadar pas geçiyorlar. Ana hedef yol kenarında x tane araç bekletmek.

  • abbabaabbaababbabaababbaabbabaab  (18.09.24 20:52:00)
sanırım kota dolduruyorlar.

  • ya ben lan neyse  (18.09.24 20:57:46)
40 senedir araba kullanıyorum bir kez bile polis çevirmedi beni ki ben baya saçlı sakallı doksanlar rock'ları gibi takılan bir ayıyımdır ben polis olsam itlik olsun diye çevirirdim ama çevirmiyorlar niyeyse ama gel gelelim bu yaz biraderle yola çıkmıştık benim arabayla ama arabayı birader kullanıyordu, ben de Tüvtürk'ün mesaj bıdısını engellediğim için gelen mesajı alamamıştım o nedenle bu sene muayeneye sokmamışım arabayı çat diye durdurdu polis kesti cezayı gönderdi, ben muayeneyi kaçırdığımı cezayı yiyince öğrendim o şekilde 1 senedir kullanıyordum arabayı ama yine çevirmemişlerdi, biraderin tipi de benden daha düzgündür efendi bir insandır ama onu durdurdular, bence tipe falan çok bakmıyorlar ben açıkçası trafik polisi çevirmesinden koruyan periler sayesinde çevrilmediğimi düşünüyorum bunca zamandır ama arabayı ben kullanmayınca sanırım Matrix'te bir dalgalanma oldu ve çevrildik, böyle şeyler oluyor bence.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (18.09.24 21:08:38)
Yabancı plaka bmw marka aracım var, istisnasız her çevirmede durduluyorum. Ayda en az 5 kere çevirmeye giriyorum.

  • marla is in my head  (18.09.24 22:55:49)