gym'de dus

özelliklere kadinlara soruyorum.

spordan sonra salonda dus aliyor musunuz?
benim bin tane kremim var. kremleri eve gelip mi sürüyorsunuz onlari da yaninizda salona mi götürüyorsunuz?

Almiyorum, hijyenik gelmiyor. Eskiden alirdim ama duslarin temiz olmadigini gordukce vazgectim.
Bir de terlikti havluydu vs vs organize etmek de zor geliyor. Evde rahat rahat dus aliyorum. Sporda alsam nemlendirici alirdim sadece yanima.

  • mor oje  (17.09.24 20:27:16)
Gym duşunda bulaşan et yiyen bakteri efsanesi nedeniyle tedirgin olduğum için almıyorum.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (17.09.24 20:30:05)
Yazın sıcak günleri suyun altına girip çıkıyorum. Duş denemez. Normalde almıyorum. Acele duş almayı sevmiyorum, evde daha rahat ediyorum.

  • ya volna  (17.09.24 20:31:03)
%95 evde. dus mevzusu ozellikle havuza gittikten sonra onemli oldugu icin havuzdaki dus tatmin etmiyor kloru temizlemek icin.

  • hot potato  (17.09.24 20:38:59)
salon temiz olmasına rağmen almıyorum. hijyenik gelmiyor.

  • NowWeAreFree  (17.09.24 20:49:30)
Sitedeki gyme gidiyorum. Dışarıdaki gymlere gittiğimde de duş almadan koltuğa havlu serip eve gelirdim.

  • gabe h coud  (17.09.24 22:29:53)
Dogustan raadım ben.su basıncıda cok iyi,,kabin geniş falan.hiç bir şey yapmasam sauna,duş yapıyorum.bornoz,havlu falanda tertemiz yeni yıkanmış.bide uyuyorum üstüne:))yeniden dogmus gibi oluyorum.

  • duptıs  (18.09.24 00:37:10)
aliyorum ama sacimi yikamiyorum. sadece vucut nemlendiricisi tasiyorum, onu da seyahat boy tasima kabina aktariyorum. sac yikamali dusu spora gitmedigim gun evde genis genis kremlenmeli yapiyorum.

edit: hamama gidip gobek tasinda kese yaptiran bi insan oldugum icin hijyen konusuna takilmiyorum.
  • sanxis  (18.09.24 12:37:12 ~ 12:38:51)
Spor salonunda çalıştığım halde duş orada almıyorum, ne kadar temizlendiğini bilsem de. Aynı sebeple hamama da gitmem, havuza da girmiyorum.

  • mslny  (18.09.24 17:26:12)
hamama giderim, havuza da girerim ama nedense gym dusunu pek sevemedim. kotu kokuyor bir kere. illa girmem gerekirse eger sadece vucud nemlendiricisi kullaniyorum ve sacimi yikamadan eve gelip evde dus aliyorum.

  • 65 derece  (18.09.24 18:59:14)