Sıfır audi a3 sedan alınır mı?

2017 dizel leon var. Sıfır almıştım, 100 bin km'ye geldi. Satıp yeni bir araca geçeceğim. 2 bilemedin max 2.5m bütçem var, bu ay sonuna kadar karar vermem lazım, leon satılmak üzere. Bu paraya en mantıklısı sıfır sedan a3 gibi geldi.

Nasıl alınır mı bu araç, yoksa başka önerileriniz var mıdır? 2. ele çekimser yaklaşıyorum. Elektrikliler de güven vermiyor. Tesla'nın tipi hoşuma gitmiyor.

Bence alınır. Ben olsam 3-5 bin km’lik 24 modellere de bakardım. Hele şu dönemde piyasa durgun olduğu için çok fark olabilir

  • Geceler  (15.09.24 20:40:14)
neredeyse sıfır ile aynı para istiyorlar hocam değmez 50-100 bin tl için.

  • NowWeAreFree  (15.09.24 20:46:53)
2375000 e 2021 c200 4matic sattim gecen hafta. 18.000 km de idi. Ben a3 yerine boyle bir sey alirdim yine.

2.5 milyon a yine EQE ya da i4 alinabiliyor ama elektrik ile ilgili on yargi ile zor.

Kasimdan beri elektrikli arac kullanicisiyim ayni zamanda.

Audi cok demode kaldi bence rakiplerine gore.

Sedan dusunuyorsunuz diye bunlari yazdim ama secenek daha cok artar.
  • bir ileti paylastim  (15.09.24 21:13:11)
Araç özelinde çok bilgim yok. İçerisinde kısa bir yolculuk ettim, bana güzel göründü. Üzücü nokta biraz pahalı arabalarda ÖTV dilimi yükseldiği için, ederinden çok ödenmiş oluyor da neyse konu o değil. Cebim rahatsa A3 Sedan düşünebilirdim, şık araç, çok dikkat çekmek istenmiyorsa iyi bir opsiyon. Tabii uzun vadede ne kadar sağlam olur, garantisi kaç yıl falan bunları değerlendirmek lazım. Sağlamlığıyla meşhur bir marka değil sonuçta. Bu arada siz gene Geceler'in dediği duruma bir göz atın, bulan buluyor epey uygun fiyatlara birkaç yaşındaki aracı.

  • mbond  (15.09.24 21:17:45)
ikinci elle sıfır arasında şu an ciddi farklar yakalanabiliyor. zevk meselesi tabii ama aynı segmentte ben olsam o bütçeyle a3 değil, 2023 model A200 sedan bakardım. hatta bu aralığa yakın 1-2 yaşında garantisi devam eden dünya araba var, mesela gla, mesela bmw 3 vs. bu arada borusan next gibi, mercedes certified gibi opsiyonları da bir görün.

benzer bir araç aldım ben de daha 15 gün oluyor. sıfır fiyat (%7 indirimle) 2.4 m iken, 2021 model 20 bin km 1.650 m'ye aldım. aradaki fark bence çok yüksek ve sıfır almaya gerek yok bu kadar faize ortamında. aradaki parayla yatırım yapmak daha makul geldi bana, tabi bütçe meselesi.
  • awlmi  (15.09.24 21:17:57 ~ 21:19:18)
dikkat çekse daha iyi olur aslında. geceler hocamın dediği de mantıklı geldi. düşük km 2. el mercedes c serisi de olabilir.

  • NowWeAreFree  (15.09.24 21:31:01)
Chery al geç macera arama

  • ahmedemirel  (15.09.24 23:47:45)
2 2,5 bandında full değilse a3 almam. mercedes bmw alırım.

  • mikahakkinen  (16.09.24 14:37:33)