33 yaşında tıp

Okumaya başlanır mı ?

En az 6 yil boyunca okurken kullanabileceginiz bir maddi kaynaginiz varsa ve de 19-20 yasindaki genclerle ayni tempoyu kaldiracak motivasyon/enerjiniz varsa neden olmasin?

  • bohi213  (15.09.24 19:25:31)
Oku hocam okumanın yaşı yok ama iş hayatıma atıldığında senden 20 yaş küçük elemanlar günde 15 saat seni tokatladıklarında (mecazen) nasıl dayanacaksın ya da dayanabilecek misin önceden bi düşün, devreciliğin en hard devam ettiği sektör tıp sektörü.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (15.09.24 19:29:38)
Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet +1

fakat bilemedim şimdi 60 yaşında hukuk okuyan tanıdıgım ınsanlar var. senın tam olarak amacın nedir buda önemli kalecinin dedigi gibi acaba devrecilik tarzı seyler oluyor mu yoksa buyuksun dıye sana abi mi ceker gecerler kafamda deli sorular

yerinde olsam hayalim buysa yardırırdım hayatta kolay olan hıcbısı yok kı zaten be usta anlıyor musun ama dedıgım gıbı hayalinse. sadece para kazanıcam yok doktor olucam hava atarım mantıgı demıyorum. hayalini yaşamak istersen devam ke... bu sekıl herseye katlanabılırsın.

bide kafamda soyle bı sımsek cakıyor bu yasta senı 6 sene idare edebilecek birikim var mı kira vs belki giderlerin olacak. en basiti ipad falan kullanıyor gordugum yeni nesil doktor adayları eskisi gibi 40kg defter sayfası doldurmuyorlar. bir cok giderin olacak hazırlıklı ol.

bolşans.
  • Zetnikov  (15.09.24 19:46:35 ~ 19:46:56)
okunmaz hocam ben 26'da başladım başka bi bölüme, bazen kafa kaldırmıyor, ne işim var burada diyorum. hele ki 33'te çok çok zor.

  • NowWeAreFree  (15.09.24 19:53:36)
Babanda para çoksa başlanır.

  • ferenc  (15.09.24 20:55:25)
Çok güzel okunur benim amcam 65 yaşında hukuk bitirdi kendisi doktor.

  • mirty  (15.09.24 21:48:50)
27 30 31 37 39 yasinda olup tıp okumaya baslayan var cevremde. 33 yok ama

  • roylemonia  (15.09.24 22:01:51)
60 yaşında tıbba başlayan biliyorum :) yardır reyis.

  • titanyum22  (15.09.24 23:43:26)
60 yaşında tıp nedir hocam. uzmanlığı da ahirette yapar artık :D

  • NowWeAreFree  (15.09.24 23:44:50)
Okunmaz uğraşma. Bazı şeyleri zamanında yapmak lazım. 30 yaşındayım bende. Kafa taşımıyor artık. İs güç eş derken.

  • ahmedemirel  (15.09.24 23:49:03)
@bilkentlijojuk

adamın hayaliymiş, çapa tıbba girmiş. yösle tabii. akademisyen kendisi.
kime ne ayol. erkekler olarak elalemi gereğinden fazla takıyorsunuz kafaya
  • titanyum22  (15.09.24 23:49:17 ~ 23:49:59)
Halihazırda paran varsa ve hobi olarak okuyacaksan zorlar ama okunur. Yok kariyer değişikliği yapacağım, mezun olduktan sonra atamaya gireceğim, sonra duruma göre ihtisas yapıp uzmanlık alacağım vs deniyorsa okunmaz

  • nundu  (16.09.24 09:27:37)