Linkedin’e/Cv’ye Bitmemiş Okul Yazılır mı?

Dersleri bitirip tez aşamasında bıraktığım bir yüksek lisans programı var.
Sizce bu linkedin’e veya cv’ye konulur mu? Yoksa bitirilmediği için anlamsız mı olur?

Okul devam ediyorsa konur, etmiyorsa koymazdim. Yarim birakilan iş olarak kotu gozukur cvde bence. Cv uzmano degilim

  • synch  (15.09.24 16:19:15)
ben koyuyorum ama benim sebebim okul mezuniyet ile iş olayları arasında çok uzun zaman var. bu arada ne yaptın diye sorarlarsa diye belirtmek için. proje falan yaptık diye sallıyordum bişeyler. gerçi alan farklı ama aylaklık etmiş gibi görünmemek için aslında. ama sende böyle dert yoksa belki koyulmayabilir. bi de benim lisans okul bölüm biraz tırt idi. biraz da ondan koyuyorum yüksek lisansı

  • high hopes of the sozluk  (15.09.24 16:39:01)
isle alakasiz ise cv'ye koymaya gerek yok.

koyarsaniz da 'all but dissertation' diye belirtmenizde fayda var. ben de aynisini yapmistim ve 2-3 sene zaman ayirdiginiz, emek harcadiginiz bir konuyu hic yokmus gibi davranmak istemiyorsaniz evet belirtilir.
  • antikadimag  (15.09.24 17:04:41)
drop-out diye belirterek yazılabilir.

  • NowWeAreFree  (15.09.24 20:58:20)
Böyle çok eğitim bilgisi görüyorum ben de. Ekseriyetle yüksek yapmış olmak için yapanlar, apartman üniversitesinde yapanlar ya da parayla yapanlar oluyor. Başlangıç tarihi itibariyle 3 seneyi aştığını anlayınca içimden pfff bitirmediği bölümü niye yazar ki insan diyorum ben içimden.

  • Amaranta ursula  (15.09.24 21:06:23)