ismek kursları nasıl?

ismek kursları genel anlamda nasıl? ismek benzeri ücretsiz eğitim veren kurslar mevcut mu?

yorum yapmak için yorum yapmak gibi olmasın ama kursa her türden adam gelebiliyor

60 yaş da gorebılırsın 18 yas da mesela degisik insanlar oluyor

bazı bolumlere eskıden adam alırken mulakat gıbı bıraz soru soruyorlardı suan nasıl bılmıyorum

bedava oldugundan gidip deneyebilirsin. burdan ne desek boş genede binalarına gidip egitimin içerigini falan sormak lazım. sımdı mesela sen bilgisayar ile ilgili bi alandan egıtım alacaksındır belki sen daha bilgilisindir sormak lazım bilemiyorum.
  • Zetnikov  (13.09.24 18:49:11 ~ 18:49:46)
Kurstan kursa ve ilçeden ilçeye o kadar değişiyor ki alınacak verim. Bazı kursların sadece bir sınıfta açıldığı ilçeler yerine beş altı sınıfta aynı kursu açan Beşiktaş gibi merkezi bölgelerde kursa gitmeyi tavsiye ederim, öğretmen kalitesi daha iyi oluyor.

  • moonie  (13.09.24 18:54:36)
Kurstan kursa değişir. 15 kişilik bir sınıfta ilkyardım kursuna gittim. Tamamladigim tek ismek kursu o. Baya iyiydi. Hoca da çok iyiydi.

İlk yardımda degil ama ingilizce kursunda mesela en büyük sorun bir seviyenin olmaması olacaktır. Her yaştan her eğitim seviyesinden insan olacaktır. Bu da benzer seviyedeki öğrencilen oldugu bir kursa göre kaliteyi düşürüyor.
  • dre mithatoğlu  (14.09.24 09:05:42)