Üzüntü ve kaygı sizce bulaşıcı mı?

Üzgün gözleri dolu kaygılı bir insan ortama girdi iletişime geçtiniz. Sizce bulaşıcı mı? Ve ne kadar oranda bulaşır?

Olumlu/olumsuz çevresel etkenler sizin de ruh halinizi etkileyebilir ama bunu "bulaşıcılık" olarak değerlendiremeyiz.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (10.09.24 13:57:15)
Empatlık düzeyinize göre etkilenme seviyeniz artar. Bazı insanlar daha hassas ve duygular onlara daha fazla nüfuz ediyor.

Ben çok kötü etkilenirim hemen modum düşer. Çok fazla dram türü de izleyemiyorum hatta
  • kullanicadi  (10.09.24 14:05:12 ~ 14:06:25)
Buna bir oran belirleyemeyiz tabii ki. Karsidaki insanin hassasiyeti ve yasadigi tecrubeleri ile alakali tamamen. Hic evcil hayvani olmamis birinin evcil hayvanini kaybetmis birinin hisleri karsisinda his bulasi yasamasini beklemek zor. Anlamayabilir. Nadir olarak anlayan hassas insanlar cikar.

Her gun baya tereddut etmeden canlilari olduren, gomen, atan, sokenlerin oldugunu okudugumuz bu toplumda oran moran bos.

Cogunlugun kili kimildamaz, gozu dolmusmus, karsisindaki endiselenmismis.
  • a perfect lie  (10.09.24 15:07:59)
Giren kişi ailemdense veya çok sevdiğim biriyse benim de gözlerim doluyor genelde.

  • playing star again  (10.09.24 16:18:47 ~ 16:19:41)