protein tozu önerisi

en son hardline kullandım çilekli o yüzden de öncelikle farklı tat sonra da daha iyi bir alternatif arıyorum. daha önce de optimum gold kullanmıştım ama çikolatalısı tat olarak pek iyi değildi bence.

şu an en büyük problemim şişkinlik yapması. bunu daha az yapan bir marka var mı önerebileceğiniz?

Şişkinlik sebebi süt ile iciyorsaniz laktoz olmasın?
Laktozsuz süt ya da suyla denediniz mi?

  • logisticsmanager  (09.09.24 22:26:24)
Myprotein impact whey + yulaflı içecek şeklinde düzenli tüketiyorum. Bir şişkinlik problemi yok şuana kadar.

  • reactionic  (09.09.24 22:33:43)
Hep suyla iciyorum

  • floydian  (09.09.24 22:33:44)
Öncelikli olarak ben protein tozu seçerken 2 kriterim vardır onlara bakarım: İçeriğindeki lösin miktarı ve ek aminoasit eklenmiş mi eklenmemiş mi onlara bakarım. Ürünün lösin değeri %10-11 civarındaysa ya da bir servisi 2,5-3 gram civarı lösin içeriyorsa o ürün benim için iyi bir üründür. Bunun dışında, protein tozu üreticileri aminoasit profilini zengin göstermek için sonradan ek kreatin ya da çeşitli aminoasitler ekleyerek ürünü daha "zengin" gösterir ama sonradan eklenen bu ürünler çöptür hiçbir işe yaramaz, o nedenle sonradan böyle bir ekleme yapılmış ürünü almam. Bunların hepsi içerik bölümünde yazar zaten. Benim bu anlamda alacağım 3 tane marka var biri Reflex Native ikincisi Supplementler.com'un kendi markası üçüncüsü de Optimum Gold, bunların dışında bu özelliklere sahip olmayan herhangi bir ürünü bedava verseler almam.

Diğer soruna gelirsek protein tozu temelde süt ürünü olduğu için alerjik yanıt verebilir, eğer böyle oluyorsa whey yerine laktoz oranı daha düşük olan izole ürünler seçebilirsin.
  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (09.09.24 22:44:41)
Muscletech Nitrotech tavsiye ederim.

  • gabe h coud  (09.09.24 22:51:08)
Diyetisyenim içeriğine bakarak hardline whey protein önermişti ben de kullandım bir süre.

  • rentts  (09.09.24 23:13:21)
Lezzet,icerik ve fiyat olarak bigjoy muz ve cikolata onerebilirim. 200ml su ile

  • Zetnikov  (10.09.24 10:50:35)