girişken olmayıp sosyalleşmek isteyen biri iş dışı nasıl çevre yapabiliri

denize ilk girince su soğuk geldiğinden sudan çıkan yüzücü muhabbeti benimki. bi insana merhabayı diyemem mesela hiçbir şekilde ama karşımdaki insanlar ilk girişi yapınca da sosyal bir etkinlik yapmayı, insanlarla bişey paylaşmayı seviyorum. bilgisayardan çalıştığım için iş ortamım da yok.nasıl halısaha gibi ortamlara girebilirm?

Bu ben :) date uygulaması kullanıyorum

  • fakat  (06.09.24 23:58:54)
timeleft diye bir uygulamanın reklamları çıkıyor benim instagram'da. onu deneyebilirsiniz bence rastgele 5 kişiyle bir akşam yemeği yedirtiyor size. tabi uygulamaya da bir para ödüyorsunuz bunun için. nerede yaşadığınızı bilmiyorum uygulama her şehirde yok ama istanbul, ankara'da kesin izmir'de de büyük ihtimalle vardı. ben deneyecektim ama istediğim hafta yer kalmamıştı sonra da tekrar elim gitmedi.

bunun dışında aklınıza gelmiştir muhtemelen kurslar alabilirsiniz ilgi alanınıza göre. ama spesifik olarak halısahacı ortam arıyorsunuz bu biraz daha zor olabilir tabi erkeklerin yoğun olarak ilgi gösterdiği erkek ortamı olan bir kurs lazım böyle bir şey şu an aklıma gelmedi.
  • semaforo de medianoche  (07.09.24 02:24:42)
hobiler uzerinden.

  • antikadimag  (07.09.24 02:40:16)
halı saha maçlarını kenarda tribünde izle. sakatlanan veya gelmeyen birisi olursa "kardeş sen oynar mısın" derler. hem ilk adımı da onlar atmış olur :)

  • jepa  (07.09.24 03:06:28)
halisaha tavsiyesini sakin uygulama cok loser bir hareket olur:) ne yani krampon, sortla gidip tribunde abi ben de oynayayim mi diye mi bekleyeceksin? benim tavsiyem stratejik ol ve cok kafaya takma. kurslara, workshoplara, siir, kitap, konusma vs.. kulüplerine falan git 100 kisiyle gorus ama kaninin cok isindigi birine denk gelirsen ona yakinlasmaya calis. obur turlu arkadaslarim olsun cevre yapayim diye herkesle yakinlasmaya calisirsan hayalkirikligina ugrarsin.

  • buenosdias  (07.09.24 11:54:52)