Acun niye evleniyor?

Mantıklı sebep arıyorum. Bulamıyorum.

Arbre+1
Ayrıca tamamen tahmin, çok ana kuzusu birine benziyor gozumde boyle bir izlenimi var. Yaşam alanında bir "anne" figurunun eksikliğini yasiyor belki kimbilir.

  • encokbenisevinnolur  (05.09.24 01:39:51)
Acun ılıcalı isminin temsil ettiği(ya da etmesini istediği) değerler evlilik dışı bir "dost hayatı" ilişkisi yaşamasına engel. Çocuk yapmak istiyorsa mesela... zaten kadın da istemez bunu.

  • Bruce  (05.09.24 01:48:50)
Evlenen kişiler arasında öylesine büyük ekonomik nispetsizlik olduğu zaman evlenmek o kadar da sıkıntılı bir şey değil. Evleniyor çünkü kız ve kızın ailesi böylesine göz önündeki biriyle evlilik dışı bir ilişki yaşıyor görüntüsü vermek istemiyorlar büyük olasılıkla. Diğer yandan, evlilik öncesinde bir mal rejimi sözleşmesi koyuyor kızın önüne ki ne de olsa boşanacakları için ileride kıyamet kopmasın, ayrıca kız da bu "ortaklığın" sonunda payına düşen makul bir payı garanti altına alsın.

Bu durum sadece Acun Ilıcalı özelinde değil, genel olarak aralarında normal bir evlilik kurulması olasılığı son derece düşük olan aşırı zengin erkek ve güzel kız birlikteliği bakımından genelleştirilebilir.
  • 10551037  (05.09.24 02:23:04)
Cocuk sahibi olmak icin.

  • robert bosch  (05.09.24 10:01:07)
Akepeli olduğu için.

Bu herif zamparalık yapsa "bazı" çevrelerce kınanır dolayısıyla bunu maskelemek için evleniyor işte dümenden.
  • Yourcousinmarvinberry  (05.09.24 10:56:14)
arkadaşlar acun 2. eşi ile evli iken şeyma subaşından çocuğu oldu, o zaman şeyma ile evli değillerdi yıllar sonra evlendiler.

bu bilgiyi de unutmayın
tr.wikipedia.org

2013 yılında, Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı çiftinin Melisa adında kızları dünyaya geldi.[1] 2017 yılında ise Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı evlendi ve 1 yıllık evliliğin ardından 2018 yılında boşandılar.[2]
  • jülsezar  (05.09.24 11:01:55)
Neden evlenmesin? Evlenmek ve boşanmak bu tip insanlar için çok dert değil

  • yuvarlanantencereninkapagi  (05.09.24 13:48:37)
ne yapacak fuckboy mu olacak? sonu yok fuckboylugun.

  • baldur2  (05.09.24 14:30:51)