whatsapp'da ana ekranıma gelen kişi

bu nasıl oluyor anlamadım ama wsp'ye girdim üstte bi numara var biri mesaj atmış sandım girince ne bi mesaj var ne de konuşma. bu alakasız kişi nasıl sohbetimde en üste geldi? fotosu ve durum mesajı açık sanırım beni rehberine eklemiş ama benim ekrana nasıl geliyor? silinen mesaj da yok. diyelim attı sildi falan bişey de görünmüyor sadece.

şöyle bişey görüyorum hizliresim.com (sohbet kısmında da en üstte sanki en son onunla konuşmuşum gibi duruyor)

bu nedir? isim, durum vs baya türk bu arada. sıradan yoldan geçen biri gibi bişey ama tanımıyorum

seninle daha önce yazışmamış biri senin numaranı kaydedip whatsapp sohbeti açınca "uçtan uca şifrelenmiştir" zamazingosu atıyor whatsapp tepeye sarı sarı. işte o nane sanki konuşmuşsun gibi sende sohbet açıyor. inş anlatabilmişimdir

ortak grupta falansanız oradan da girip bakmış olabilir. kaydetmiş olma şartı yok aslında
  • titanyum22  (03.09.24 16:58:03 ~ 16:58:33)
@titanyum22, emin misiniz acaba? ortak grup aklıma gelmiş, bakmıştım ama yok. benim de yabancı nolara durum foto her şey kapalı aslında, girip bakacağı bişey de yok. telegramda bişeyi komple silme var sanki öyle olmuş ama wsp'de öyle bişey de yok mesaj yazıp silseydi de "silindi" görünürdü en azından. anlayamadım ilginç ya

  • avatar is back  (03.09.24 17:02:20)
eminim, geçimimi whatsapp üzerinden sağlıyorum :)) bir şekilde senin numarana erişmiş ve açıp bakmış o kadar. çok kafa yormaya değecek bir şey değil, numarayı yanlış kaydetmiş bile olabilir

  • titanyum22  (03.09.24 17:10:45)
biz de o zaman başkasının profiline girerken dikkatli olalım :D ilk defa duydum vallaha haha. bu arada web versiyonda görünmüyor, mobilde hala en üstte öyle takılıyor. neyse dediğiniz gibidir der geçerim

  • avatar is back  (03.09.24 17:12:27)
titanyum22 ne ettin bitirdin bizi :) ben bakmisimdir bir suru kisiye, ama bana boyle birsey olmadi, hic kimse bakmamis demek ki? Ancak bu kesin oluyorsa yaygin biliniyor olmali, bir yanlisliklik olmasin, belki whatsapptaki bir hatadan bazen oluyordur. Bu bildigin "profilime kim bakti" muhabbetinin whatsapp versiyonu.

  • mbond  (03.09.24 17:16:35)
inanmayan konuşmadığı numaralarda deneyip görebilir nasıl olacaksa :) valla bizim insanımızdan kaçmaz sanıyordum, bilmeyenlere şaşırdım

  • titanyum22  (03.09.24 18:08:23)
Sorunun cevabını bilmiyorum ama titanyumun cevabı çok mantıklı gelmedi. öyle olsa wp ekranımızda bir sürü numara olmaz mıydı? Yıllardır kullanıyoruz. benim ekranıma hiç böyle bir şey düşmedi. Numaramı kimse kaydetip silmemiş mi yani? Bence illa ki olmuştur :)

  • respect  (03.09.24 19:56:31)
önce resmine bakıp beğenmemişlerdir belki respect :P

  • titanyum22  (03.09.24 20:37:40)
Titan in söyledi şirket vatsaplarinda oluyodur belki. Kişisel kullanımda böyle bir şey olmadığına neredeyse eminim... ;)

  • abuzer  (04.09.24 06:51:59)