Böyle bir ürün kullandınız mı, kullanıyor musunuz? (Duş için)

www.instagram.com

bu veya buna benzer bir şey satılıyor mu ülkemizde?

kullanışlı mıdır? elektrikli vücut yıkayıcı gibi çevirebiliriz sanırım.

bir tek aliexpresste gördüm 15k'ya değer bir şey mi? muadili yok mu acaba?

Aklıma ilk gelen şey nemli banyo ortamında o yivlerin bakteri yuvası haline gelecek olması. 1 ay kullanım sonrası sırtı sivilceler basar.

  • titanic kemancısı  (03.09.24 16:21:41 ~ 16:22:46)
Asiri gereksiz ve kullanissiz. Sifir lira bile olsa alip kullanmam.

  • hot potato  (03.09.24 16:24:35)
@titanic

başlıklar maşlıklar bişeyler değişiyordur belki?

bana bu kadar pahalı bir şey olması çok saçma geldi. evimde var diyen çıkar mı acaba...
  • la traviata  (03.09.24 16:26:38)
bence guzel urun. 100 liraya aldigimiz paspasi bile cikarip makinede yikadigimiz yerde bu mu yikanmayacak?

  • buenosdias  (03.09.24 16:27:33 ~ 16:28:22)
tr.aliexpress.com

5k'lık versiyonu da varmış. ben 15k'lığı görmüşüm önce.
  • la traviata  (03.09.24 16:28:23)
Ninja kaplumbağa olmayanlar için ne kadar gerekli bilemedim. neticede böyle bir derin ve güçlü fırçalamaya ihtiyaç duyacak kadar kirlenmiyorsundur diye tahmin ediyorum, saplı uzun keseler de iş görüyor olmalı.

  • Bruce  (03.09.24 16:37:17)
bruce

Aslında sülaledeki 2 büyük yaşta kişiyi de düşündüğüm için.
Malum belli bir yaştan sonra daha zorlanabiliyorlar harekette vs.

amaç süper detaylı ve güçlü yıkamasından ziyade kolaylaştırması işleri cezbetti bi an gibi. ama belki de kolaylaştırmıyordur düşündüğüm kadar.
  • la traviata  (03.09.24 16:41:16)
Dusundugunuz kadar kolaylastirmaz, lif kullanmaktan cok daha zor olur, zaten yukseklik ayari cok kisitli gorunuyor, dolayisiyla vucudun belli bir kismina hitap edebiliyor, onda da akrobatik hareketler yapilmasi gerekiyor. Aklima Arog'da kendi sirtina dovme yapan adam geldi.

  • mbond  (03.09.24 16:54:23)
bu tv reklamlarında satılan genellikle tek fonksiyonlu, normal insanlara garip / gereksiz gelen şeylerin engelli / mobilitesi kısıtlı insanlara yönelik olduğu söyleniyor. bu da onlara benziyor. bana da gereksiz geldi ama hareketi kısıtlı insanlara faydalı olabilir.

  • inheritance  (03.09.24 17:19:02)
pampa söyle yengeye sana bi kese yapsın. bu ne Allasen. fırçayla ölü deri mi atılır. anca çizer bu seni. aslında bunu geliştirebiliriz. buna kese taksak nasıl olur ki?

  • geveze yazar  (03.09.24 17:25:50)
hamam tellakları buna 5 çeker. Parasına hiç değinmeyeceğim bile Gereksiz bir ürün.

  • diyecevaplandı  (03.09.24 17:34:03)
sadece sırtının ortasını temizleyebilmek için bu kadar yaygaraya gerek yok yav. alırsın uzun saplı bir fırça olur biter. bir de ben ıslak yerlerde elektronik cihaz kullanmayı sevmiyorum. bedava verseler banyoma takmayacağım bir ürün.

  • sir gawain  (04.09.24 01:11:11 ~ 01:11:50)
Yalnız yaşıyorsan al hocam. Yalnız yaşayanlar için sırtı liflemek sıkıntı.

  • komando kani var bende  (04.09.24 10:05:58)
bunun atıp da duvara yapışan ama ayı gibi sizin sürtünmeniz gereken manuel olanını gördüm ben.

önce onu denemek isteyebilirsiniz.
  • janderzel zartanyan  (04.09.24 15:17:10)
bence yaslilari acitir, hem plastik hem dogal sapli fircam var, sert oluyor islansa bile. Ama ayak icin alirdim.

  • durgunfoton  (04.09.24 15:27:19 ~ 15:27:37)