beko klimalarda 1 yıl ek garanti hediye kampanyası

selamlar. bu sene temmuzun ilk yarısında beko.com.tr üzerinden split klima siparişi verdim. o sırada web sitesinde inverter (split) klimalar için 1 yıl ek garanti verildiği yazıyordu. fakat garanti süresi standart 3 yıl olarak girilmiş. çağrı merkezi üzerinden talep oluşturduğumda 1 ay boyunca oyalayıp şimdi de öyle bir kampanyamız yoktu diye çamura yatıyorlar. böyle bir çakallık yapacaklarını beklemiyordum dolayısıyla elimde kampanyaya dair ekran görüntüsü vs gibi bir belge yok. web archive'daki wayback machine'de de o tarihe ait bir kayıt bulamadım. bu konuda yardımcı olabilecek birisi veya bir tavsiyesi olan var mı?

sanırım şuna benzer bir kampanya

www.instagram.com

temmuz ayında alıp temmuz ayında montaj yaptırmanız gerekiyordu galiba. sonra yaptırdıysanız belki o yüzden olmamıştır. merkez yerine montajı yaptırdığınız servisle iletişim kurun. onların yapması gerekiyordu uzatmayı.
  • mr.goodcat  (03.09.24 17:10:26)
@mr.goodcat
temmuzda alıp temmuzda montajını yaptırdım. servis görevlisi çağrı merkezini aramamı söylemişti.

  • mazrufsezici  (03.09.24 18:52:19)
+ ek: kendim parayla da 4 yıllık ek garanti almıştım. onu da ekleyeceklerini söylemelerine rağmen eklemediler! bir daha beko, arçelik vs. almayacağım.

  • mazrufsezici  (03.09.24 19:02:55)