Osimhen'i niye kimse almadı?

Bu değerde bir golcüyü transfer dönemi boyunca neden kimse transfer etmedi, bilen var mı?

Kulübüyle sorunları vardı
Arabistandan 40 milyon dolarlık bir transfer teklifi geldi fakat kulübü izin vermedi ipler daha da gerildi bu arada avrupada transfer dönemi sona erdi, şu an arabistan ve türkiyede transferin son günü, o da türkiyede bir sene oynamayı seçti

  • grimavi  (03.09.24 11:45:55)
Hocam Avrupa'da transfer sezonu 30 ağustosta bitti, Osimhen'e Arabistan'a gidecekti ama Napoli son anda fiyatı yükseltti oraya gidemedi, Türkiye'de transfer dönemi 13 eylülde bitiyor, haliyle denk geldi diyelim.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (03.09.24 11:49:47)
Araplar 40 milyonu osimhen'e verdi, Napoli değil. Napoli 85 istemis araplar 80 vermis, transfer yatmis.
www.goal.com

Kendisinin Galatasaray'a gelmesi 4-5 tane gezegenin aynı siraya girmesi gibi bir olay. Olmasi gereken her şey olunca bize kaldi, yoksa bizim seviyemiz ile alakası yok.
  • logisticsmanager  (03.09.24 11:51:23)
ekonomik krizden dolayı büyük takımlar bile büyük transferlere girişmedi. barış alper daha önceki sezonlarda olsa çoktan transfer olmuştu ancak kriz takımları da etkilemiş galiba. osimhen tam para ettiği zamanda başkan satmadı geçen sezonda ortada geçince oyuncu gitmek istedi ancak takımda para kazanmak istiyor. bu tarz büyük oyuncuyu almakta tüm takımı etkileyeceğinden büyük takımlar bu işe girmedi.

  • mikahakkinen  (03.09.24 12:02:36)
Bu arada şunu da söyleyeyim Osimhen üstüne plan yapılacak bir futbolcu değil, adam başka bir yere gidemediği için mecburen Türkiye'ye geliyor böyle bir durum olmasa tatile bile gelmez buraya ve kış transfer sezonunda koşarak kaçar Türkiye'den, bonservisi halihazırda 100 milyon Euro olan 25 yaşındaki birinden bahsediyoruz en nihayetinde, Galatasaray ilkyarı bitene kadar ne alırsa alır sonra zaten gider ama ben Osimhen'in çok üst düzey bir performans göstereceğini de zannetmiyorum bi sakatlık vs yaşamamak için, muhtemelen antrenman performansının bir tık üstünü gösterir, o nedenle oyunu kendisi üstüne kurmak anlamsız olur gibi duruyor.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (03.09.24 13:01:02)