Dolabın içine askı borusu

Almak istiyorum ama bu boruyu hiçbir şekilde delerek dürterek kanırtarak yerleştirmek istemiyorum.

İstiyorum ki iki yandan yaylı bir sistemle veya neyse işte, istenen uzunluğa getirilip iki yana doğru uzatarak sıkıştırma yöntemi kullanılsın. Dolaba hiçbir zarar gelmesin ama benim de işim görülsün.

İş yerimin üzerime zimmetli dolabı. En ufak bir laf edilsin istemediğim için böyle bir şey arıyorum ama sadece banyo askılık borusu bulabildim o da çok uzun ve kesilmiyormuş.

Bildiğiniz böyle bir ürün var mı, 40 cm'den kısa 50 dm'den uzun olmayacak, muhtemelen 43-45 cm kadar bir uzunluk gerek.

Nolur bulalım şunu nolur :(

Abicim şundan alacaksın, iki tarafa monte edeceksin sonrada istediğin ölçüde metal veya ahşap veya istediğin neyse ondan kestirip oturtacaksın
encrypted-tbn0.gstatic.com

  • etna  (02.09.24 16:28:59)
www.amazon.com.trÇekilebilir-Uzatılabilir-Teleskopik/dp/B0CBG6939M

linki düzeltemedim ama yaylı dolap askısı yazınca amazonda çıkıyor zatem.

STOBAZA-Bilgisayar-Çekilebilir-Uzatılabilir-Teleskopik
  • elorelia  (02.09.24 16:37:38 ~ 16:39:29)
@etna

Canım abicim o gösterdiğin ürünü kullanmam için dolabı delmem lazım matkapla bişeyle. Ben bunu istemiyorum, iş yerimdeki zimmetli dolap nihayetinde. İmkan varsa gerdirmeli sıktırmalı teleskopik bir çözüm bulmaya çalışıyorum, dolabı delmeden :( sağ ol.

@elo, tam aradığım ürün bu. Umarım alabilirim, çok pahalıymış ama yurt dışından geliyormuş galiba. Bunu temu'dan alsam ne olur ki?
  • muhayyer divan  (02.09.24 18:19:47 ~ 18:20:52)
Merhaba, ölçülerini bilmiyorum ama barfiks çubuğu geldi aklıma. Belki işinize yarar.

  • icimdekipollyannatinerebasladi  (02.09.24 21:16:35)
temuda yasal sınırın (30euro) altında bulursanız alın.

  • elorelia  (03.09.24 11:02:53)